اردکانیان در حاشیه جلسه دولت

فردا چهلمین سد ساخته شده در دولت‌ تدبیر و امید افتتاح می‌شود

10 ارديبهشت 1399 ساعت 11:31

وزیر نیرو از افتتاح چند طرح عمرانی در استان ایلام در قالب پویش «الف ب ایران» توسط رییس‌جمهور در روز پنجشنبه (۱۱ اردیبهشت) خبر داد.


به گزارش ایسنا، رضا اردکانیان در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت با اشاره به وضعیت فعالیت کارکنان بخش‌های مختلف وزارت نیرو در شرایط شیوع کرونا اظهار کرد: مدتی قبل اشاره شد که همکاران ما در صنعت آب و برق مشغول فعالیت هستند و سعی می‌شود که آب و برق به بهترین کیفیت فراهم شود تا بتوانیم در کنار مصرف صحیح مردم، آب باکیفیت و برق کافی را تولید کنیم.

وی افزود: در تمام نیروگاه ها و تصفیه‌خانه‌ها کارکنان باید همه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و محیط امن و بهداشتی باشد تا کار اصلا متوقف نشود.

وزیر نیرو با اشاره به پویش هفتگی «الف ب ایران» در سطح کشور اظهار کرد: فردا  در قالب این پویش طرح‌هایی با ارزش ۱۱۰۰ میلیارد تومان مربوط به وزارت نیرو در استان ایلام توسط رییس‌جمهور به صورت ویدیوکنفرانس افتتاح می‌شود که از جمله آن‌ها سد مخزنی شهدای ایلام است که چهلمین سد ساخته شده در دولت تدبیر و امید محسوب می‌شود.

اردکانیان افزود: با افتتاح این سد در استان ایلام هم اثر مثبت در کیفیت آب شرب را شاهد خواهیم بود و هم در عین حال آب صنعتی در این منطقه تامین خواهد شد.


کد مطلب: 348924

آدرس مطلب: http://eghtesadeiranonline.com/vdchi6nxk23nkwd.tft2.html

اقتصاد ایران آنلاین
  http://eghtesadeiranonline.com