امتیاز مثبت
۰
وقتی سیاست خانواده‌ای را نابود می‌کند +عکس
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۶
کد مطلب: 231773
 
این رمان در بستر روایتی ساده از یک زندگی لطیف خانوادگی حرف می‌زند و می‌گوید که چه‌طور همه چیز با یک سهل‌انگاری از هم می‌پاشد؛ همه چیز از یک «حفره بلا» آغاز می‌شود و ناگهان آرامش بلعیده می‌شود.
وقتی سیاست خانواده‌ای را نابود می‌کند +عکس
 

اقتصاد ایران آنلاین:  چاپ دوم رمان «کلت۴۵» نوشته حسام‌الدین مطهری در آستانه سال جدید منتشر شد.  کلت۴۵، زندگی خانواده‌ای را روایت می‌کند که در اوج نوستالژی‌های دهه ۵۰ و ۶۰ شمسی، به هیجاناتِ سیاسی تن می‌دهند. در این رمان خواهید دید که سیاست چه‌طور خانواده را نابود می‌کند. به گزارش خبرآنلاین، به اعتقاد نویسنده «کلت۴۵» رمانی علیه سیاست است و نویسنده در این رمان کوشیده است بخشی از تاریخ را روایت کند که قطعاً دوباره تکرار خواهد شد. این رمان در بستر روایتی ساده از یک زندگی لطیف خانوادگی حرف می‌زند و می‌گوید که چه‌طور همه چیز با یک سهل‌انگاری از هم می‌پاشد؛ همه چیز از یک «حفره بلا» آغاز می‌شود و ناگهان آرامش بلعیده می‌شود.

وحشت، زندگی مخفیانه، لذت بردن از در کنارِ هم بودن و عشقی ساده را با مطالعه «کلت۴۵» تجربه کنید. کاهش تعداد اوراق کتاب در صفحه‌بندی جدید و ویراستاری مجدد از جمله ویژگی‌های چاپ دوم رمان کلت۴۵ است. نشر آرما کلت۴۵ را در هزار نسخه برای دومین بار منتشر کرده است.
 
 
 
در بخشی از رمان می‌خوانیم:
 
جلویِ باجه بلیط‌فروشی پشت سرِ مردِ میان‌سالی منتظر ماند. مرد برایِ جایی بلیط گرفت که صالح اسمش را نشنیده بود. فکر کرد جایی که اسمش را نشنیده باشد، جایِ خوبی برایِ مخفی شدن است! تند جلو پرید و به مسئولِ باجه گفت: «آقا یکی هم به من بدهید» و تویِ جیب‌هایش دنبالِ اسکناس گشت. پولِ ب