امتیاز مثبت
۰
به دنبال وقوع زلزله شب گذشته
مصرف بنزین در تهران 2میلیون لیتر افزایش یافت
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب: 328974
 
مصرف بنزین در تهران 2میلیون لیتر افزایش یافت
 
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: در پی وقوع زلزله شامگاه سه‌شنبه، هشت میلیون لیتر بنزین از ساعت 12 نیمه شب تا 6 بامداد روز چهارشنبه در استان تهران توزیع شده که 2 میلیون لیتر نسبت به روزهای عادی بیشتر است.

 
به گزارش ایرنا به نقل از وزارت نفت، زیبا اسماعیلی با بیان این‌که شهرستان‌های شهریار، ملارد، اسلامشهر، قدس، اندیشه، رباط کریم و بهارستان بیشترین میزان مصرف بنزین را داشتند، ادامه داد: همچنین در استان البرز نیز 2 میلیون و 300 هزار لیتر بنزین توزیع شد که نسبت به روزهای عادی یک میلیون و 400 هزار لیتر بیشتر عرضه شده است.


اسماعیلی تاکید کرد: تامین و عرضه سوخت همچنان بدون مشکل و در شرایط کاملاً ایمن در کشور به ویژه در مناطق زلزله زده انجام می‌شود.


به گزارش ایرنا، زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر ساعت 54 دقیقه و 33 ثانیه بامداد امروز، استان های تهران و البرز را لرزاند.

این زمین لرزه در 4 کیلومتری شهرستان ملارد(استان تهران)، هفت کیلومتری مشکین دشت(استان البرز) و هفت کیلومتری صفادشت (استان تهران ) روی داد».هارشنبه هفته گذشته(29 آبان) نیز زلزله ای به بزرگی 5.2 ریشتر استان های تهران و البرز را لرزاند.


دراین مدت، وقوع چندین پس لرزه استان های تهران و البرز را لرزانده است.