امتیاز مثبت
۰
مینی سرخ کن مدل 5551 آ.ا.گ
در زمان كوتاه به غذاهايي طلايي رنگ و كاملا سرخ شده برسيد
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۹
کد مطلب: 263615
 
مینی سرخ کن آ.ا.گ AEG مدل FFR-5551 با ظرفیت 1.2 لیتری بسیار کوچک و کم حجم طراحی شده که نه تنها جای کمی در آشپزخانه اشغال می کند بلکه به راحتی می توان آن را جابه جا کرد.
در زمان كوتاه به غذاهايي طلايي رنگ و كاملا سرخ شده برسيد
 

دستگاه ميني سرخ كن AGE با توان پرقدرت 1200 وات قادر است تمامی مواد غذایی را در مدت زمان بسیار کوتاهی کاملا سرخ و به رنگ طلایی در بیاورد. همچنین بدنه این دستگاه از جنس استیل طراحی شده که در برابر ضربه و حرارت بسیار مقاوم بوده و بدون اینکه بدنه داغ شود می توان در حین کار بدنه را لمس کرد که این قابلیت سلامت مصرف کننده را تضمین می کند.

دو چراغ نشانگر بر روی دستگاه تعبیه شده که یکی از این چراغ روشن بودن دستگاه و دیگری دمای حرارت دستگاه را نشان می دهد همچنین توسط پنل چرخشی که روی دستگاه نیز تعبیه شده می توان با توجه به میزان و نوع مواد غذایی درجه دستگاه را تا 190 تنظیم و استفاده کرد. فیلتری که در این سرخ کن AEG 5551 بکار رفته شده از نوع دائم و از جنس استیل می باشد که به خوبی تمامی بو و دود را به خود جذب کرده و مانع از پخش شدن آنها در محیط می شود.

از مزایای این دستگاه وجود 6 چنگال استیل با دسته های عایق رنگی و حلقه نگهدارنده می باشد که توسط آنها می توان انواع تکه های گوشت یا انواع ناگت ها را به راحتی داخل روغن گذاشت تا سرخ شوند و به آسانی برداشت و تازه میل کرد.

براي اطلاعات بيشتر اينجا كليك كنيد.