امتیاز مثبت
۰
آغاز پیش‌فروش سایپا از ساعت ۱۰ صبح فردا
شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷
کد مطلب: 346488
 
گروه خودروسازی سایپا با هدف تنظیم بازار، عرضه ۱۲ محصول خود را در ۴ طرح پیش‌فروش و فروش‌ فوری از ساعت ۱۰ صبح فردا ( ۱۲ آبان) آغاز می کند.
به گزارش سایپا، همزمان با سرعت گرفتن تحویل خودروها و کاهش تعهدات معوق سایپا، این خودرو ساز در طرح‌ های فروش مدل‌های ۱۵۱ و ۱۱۱ از محصولات خانواده پراید، خودروهای تیبا، تیبا۲ و تیبا۲ پلاس از محصولات خانواده تیبا، ساینا، کوییک و کوییک آر (QUIK-R)، وانت نیسان زامیاد در دو مدل تک سوز و دوگانه سوز، وانت نیسان با موتور جدید دیزل با سطح استاندارد یورو۵ و وانت دو کابین دو دیفرانسیل "ریچ" عرضه خواهد کرد.

 
بر اساس این گزارش،  عرضه خودروها شامل "فروش فوری" و "پیش فروش" و به صورت نقدی و اعتباری است که در این میان، ۳ محصول متفاوت کوییک آر (QUIK-R) محصول شرکت پارس خودرو، تیبا۲ پلاس و نیسان دیزل یورو ۵ محصول شرکت زامیاد برای اولین‌بار عرضه می‌شود.

 
براساس اعلام معاونت بازاریابی و فروش سایپا، این طرح پیش فروش با مبالغ پیش‌پرداخت متناسب با بودجه مشتریان، تسهیلات متنوع و زمان تحویل مناسب به مشتریان اجرا می‌شود و متقاضیانی که در زمان ثبت‌نام امکان پرداخت وجه کامل خودرو را ندارند، می‌توانند با پرداخت پیش پرداخت از  ۲ روش پیش فروش نقدی و یا اعتباری استفاده کنند.

 
سایپا برای کم کردن نقش واسطه‌ها و با هدف عرضه محصولات خود به مصرف کننده نهائی، محدودیت‌هایی از قبیل کدملی و حداقل سن متقاضی ثبت نام را در نظر گرفته که در این طرح فروش نیز اجرا خواهد شد.

 
البته طرح های فروش و تنوع محصولات عرضه شده به گونه ای است که امکان خرید هر یک از محصولات سواری یا وانت برای قشر گسترده ای از هموطنان با هر میزان توان مالی را فراهم خواهد آورد.

 
متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طرح های فروش سایپا به نشانی اینترنتی این گروه خودروسازی  www.saipacrop.ir یا نمایندگی های مجاز سراسر کشور مراجعه کنند ضمن اینکه ثبت نام طرح های فروش محصولات سایپا فقط از طریق سایت اینترنتی این شرکت امکان پذیر خواهد بود.