امتیاز مثبت
۰
مدل 7100 هان
معرفی بخارشو ایستاده و دستی +عکس
سه شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۴۴
کد مطلب: 298167
 
بخارشوی هان HAAN مدل SI-7100DGبا قدرت عملکرد 1100 وات دستگاهی با طراحی کاربردی و کیفیت بالا مناسب برای تمیز کردن سطوح مختلفی همچون سرامیک، چوب، سنگ و پارکت و... می باشد. این بخارشو با فشار و قدرت بخار آب جرم ها و باکتری های روی سطوح را از بین می برد.

مخزن آب بخارشو پشت بدنه دستگاه تعبیه شده و ظرفیت آن 350 میلی لیتر است و از طریق بدنه شفاف و مدرج آن می توانید میزان آب باقی مانده مخزن را مشاهده کنید. جهت پر کردن مخزن کافی است با فشار دکمه مربوطه مخزن را جدا کرده و آن را پر نمایید. پس از اتصال سیم دستگاه به پریز برق و فشار دادن دکمه بخاردهی دستگاه شروع به گرم کردن آب مخزن می کند. مدت زمان لازم جهت گرم شدن آب مخزن و رسیدن به مرحله بخاردهی 30 ثانیه است.

بخارشو 7100 هان به هر دو صورت ایستاده و دستی قابل استفاده بوده که این ویژگی کار با آن را بسیار راحت نموده است. در حالت ایستاده می توان از سری پارویی بزرگ و در حالت دستی از سری پارویی کوچک همراه با پد حوله ای قابل شستشو و ساخته شده از الیاف میکروفیبر استفاده کرد. همچنین دو سری برس دار و باریک نیز برای سطوح ناصاف همچون سینک دستشویی و ظرفشویی یا تمیز کردن اجاق گاز کاربرد دارد. متحرک بودن کفه بخارشو امکان تمیز کردن سطوح زیر میز یا مبلمان را برای شما فراهم می نماید. سیم دستگاه به طول 6 متر محدوده وسیعی برای کار با بخارشو در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید فضای بیشتری را تمیز کنید، پس از استفاده نیز می توانید سیم را دور گیره تعبیه شده روی دسته بخارشو جمع آوری نمایید.

قیمت این بخارشوی 485 هزار تومان است. برای خرید اینجا کلیک کنید.