امتیاز مثبت
۰
بابازاده: وضعیت رحمتی دقیقه ۹۰ مشخص می‌شود
چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۰۸
کد مطلب: 74785
 
«او دروازه بان با غیرتی است و همیشه که احتمال بازی کردنش وجود ندارد در آخرین لحظه تصمیمش را تغییرمی دهد، برای همین الان نمی‌توانم درباره اینکه آیا به بازی مقابل نفت تهران می‌رسد یا نه توضیح بیشتری بدهم. شاید بازی کند، شاید هم بازی نکند و باید بگویم که وضعیت او در دقیقه ۹۰ مشخص خواهد شد.»
سید مهدی رحمتی دروازه بان استقلال به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله فعلا وضعیتش برای بازی با نفت تهران مشخص نیست و این روزها بحث غیبت او در این بازی شنیده می شود.

حمید بابازاده مربی دروازه بان های استقلال در مورد وضعیت رحمتی و اینکه او آیا به این بازی خواهد رسید می گوید: «او دروازه بان با غیرتی است و همیشه که احتمال بازی کردنش وجود ندارد در آخرین لحظه تصمیمش را تغییرمی دهد، برای همین الان نمی‌توانم درباره اینکه آیا به بازی مقابل نفت تهران می‌رسد یا نه توضیح بیشتری بدهم. شاید بازی کند، شاید هم بازی نکند و باید بگویم که وضعیت او در دقیقه ۹۰ مشخص خواهد شد.»

او در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود رحمتی مقابل تراکتور بازی نمی کرد تاکید می کند:« این بحث هم مطرح بود ولی ما دوست داشتیم بازی کند.از طرفی خودش هم دوست داشت در این بازی حساس به میدان برود و نهایت تلاش خود را کرد که دروازه را بسته نگه دارد.»
منبع:خبرآنلاین