امتیاز مثبت
۰
قیمت دلار، سکه و طلا در روز ۱۰ دی ۹۸
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱
کد مطلب: 347298
 
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۸۵۳ تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۶۹ هزار تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به حدود ۱۳هزار و ۱۰۰ تومان رسیده است.
امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۵۸۳ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۷۹ هزار تومان معامله می‌شود.

 
در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۶۹ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۴۶۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۱۰ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۶۹ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۵۲۳ دلار معامله می‌شود.

 
همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴ عیار ۶۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان، هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۳۱ هزار تومان تعیین شده است.

 
هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۶۲۰ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۳۶۶ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

 
صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان است.