امتیاز مثبت
۰
زودپز 7 لیتری سکیور
برای روز مادر چی بخریم؟
چهارشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۳
کد مطلب: 290895
 
این روزها بازار خرید کادو برای روز مادر داغ است. اگر برای خرید روز زن برای همسر یا مادر خود هنوز اقدام نکردید یک کادویی کاربردی را به شما پیشنهاد می ‌کنیم.
برای روز مادر چی بخریم؟
 
زودپز 7 لیتری سکیور 5 تفال Tefal Secure 5 یک محصول زیبا و شیک و در عین حال کاربردی برای استفاده در منزل است، ظرفیت کلی زودپز 7.9 لیتر بوده و به شما این امکان را می دهد تا مواد غذایی را در کمترین زمان ممکن با حفظ مواد مغذی و ویتامین های آن پخته و میل نمایید.

درب این زودپز بصورت تک دسته طراحی شده که به راحتی و بدون صرف ذره ای انرژی بصورت چرخشی بسته می شود و به کمک یک کلید کشویی در جای خود قفل می شود، هنگامی که زودپز تحت فشار باشد سیستم ایمنی به شما اجازه باز کردن درب را نمی دهد.

دستگیره های زودپز از جنس پلاستیک فشرده و مقاوم در برابر حرارت ساخته شده و درون زودپز بوسیله یک خط فرورفته برای نشان دادن بیشترین میزان ظرفیت نشانه گذاری شده است. درضمن این زودپز قابلیت استفاده روی انواع اجاق های گازی، برقی، سرامیکی و هالوژنی را دارد.


زود پز سکیور 5 تفال دارای یک سبد بخارپز تمام استیل بوده و به شما این امکان را می دهد که با قرار دادن این سبد درون زودپز خیلی سریع غذایی سالم و سرشار از ویتامین را بخارپز نمایید که این ویژگی برای افرادی که به سلامت و مغذی بودن غذای خود اهمیت می دهند بسیار مناسب می باشد. زودپز تفال دارای لاستیک دور درب کاملا جذب بوده تا پخت غذا به بهترین نحو انجام شود. وقتی درجه حرارت به میزان مطلوب رسید، سوپاپ تنظیم شروع به کار می کند و باعث می شود که با شعله کم، درجه حرارت ثابت بماند و پخت غذا به صورت کامل انجام شود.

روی درب دستگاه سوپاپ تنظیم فشار چرخشی در دو وضعیت تعبیه شده که با توجه به نوع ماده غذایی و حجم آن می توانید میزان بخار خروجی را تنظیم نمایید. در ضمن یک سوپاپ ایمنی جهت اطمینان بیشتر برای کنترل فشار داخل زودپز روی درب وجود دارد.


قیمت این زودپز 350 هزار تومان است. برای خرید اینجا کلیک کنید.