امتیاز مثبت
۰
معاون اجتماعی پلیس پایتخت؛
توسعه اشتغال وبهبود زیرساخت های اقتصادی جامعه به کاهش جرایم کمک خواهد کرد
پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴
کد مطلب: 345660
 
سرهنگ مراد مرادی معاون اجتماعی پلیس پایتخت در "جشنواره چهاردهمین دوره معرفی تعاونی های برتر و برگزیده استان تهران " که به منظور تقدیر از تلاشهای تعاونی های نمونه و کارآفرین برتر به همت اداره کل کار و تعاون و رفاه استان تهران برگزار شده بود ، حضور یافت.
توسعه اشتغال وبهبود زیرساخت های اقتصادی جامعه به کاهش جرایم کمک خواهد کرد
 
به گزارش پارسینه،سرهنگ مراد مرادی معاون اجتماعی پلیس پایتخت در "جشنواره چهاردهمین دوره معرفی تعاونی های برتر و برگزیده استان تهران " که به منظور تقدیر از تلاشهای تعاونی های نمونه و کارآفرین برتر به همت اداره کل کار و تعاون و رفاه استان تهران برگزار شده بود ، حضور یافت.

 
وی در حاشیه این مراسم گفت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال 98 ، سال رونق تولید نامگذاری گردیده ، هرچه قدر میزان تولید افزوده شود، به همان نسبت اشتغالزایی نیز بیشتر می گردد و از طرفی بخش عمده جرایم خرد ، ناشی از مشکلات اقتصادی و مالی می باشد و یکی از مهمترین آسیب هایی که باعث می شود مجرمان به سمت جرم کشیده شوند ، نبود اشتغال مناسب و بیکاری است ؛ فضای بیکاری باعث می شود تا افراد به سمت برخی از آسیب های اجتماعی و متعاقب آن به سمت جرم کشیده شوند.

 
وی در ادامه افزود : توسعه اشتغال وبهبود زیرساخت های اقتصادی جامعه به کاهش جرایم کمک خواهد کرد ؛ تحقیقات نشان داده کاهش آسیب های اجتماعی و جرایم با تولید ملی و اشتغال و توسعه اقتصادی رابطه متناسب و مستقیم دارند. بنابراین پلیس از تولید ملی، کالاهای ایرانی و تعاونیهای کارآفرین با هدف رونق تولید، حمایت می نماید.


 از دیگر اقدامات پلیس پایتخت برخورد جدی با قاچاق کالا می باشد و انهدام باندهای قاچاق از اولویتهای اصلی پلیس تهران است .