امتیاز مثبت
۰
امید ایران 2 - 0 امید سوریه / پیروزی قدرتمندانه شاگردان خاکپور
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۸
کد مطلب: 303422
 
تیم ملی امید ایران مسابقات انتخابی المپیک را با پیروزی آغاز کرد. شاگردان خاکپور امروز و از ساعت 17 مقابل تیم ملی سوریه قرار گرفتند و در نهایت موفق شدند با نتیجه 2-0 پیروز شوند. گل های تیم ملی ایران را امیرارسلان مطهری و میلادمحمدی در نیمه دوم به ثمر رساندند.
عصرایران - تیم ملی امید ایران مسابقات انتخابی المپیک را با پیروزی آغاز کرد. شاگردان خاکپور امروز و از ساعت 17 مقابل تیم ملی سوریه قرار گرفتند و در نهایت موفق شدند با نتیجه 2-0 پیروز شوند. گل های تیم ملی ایران را امیرارسلان مطهری و میلادمحمدی در نیمه دوم به ثمر رساندند. شاگردان خاکپور با این پیروزی تا حدود زیادی صعودشان را قطعی کردند. از پیش از مسابقات ایران وسوریه تیم های قدرتمند گروه به شمار می رفتند و به همین دلیل به نظر می رسید که تیم برنده صعودش را قطعی کرده باشد. تیم ملی امید ایران روز جمعه باید مقابل قطر قرار بگیرد و برای سرگروهی بجنگد.

 
این بازی در حالی آغاز شد که تیم ملی سوریه و ایران فینال آخرین مسابقات دوستانه را هم برگزار کرده بودند. دوتیمی که از قدرت های امید آسیابه حساب می آمدند. تیم ملی ایران در نیمه اول نمایش خیلی خوبی نداشت . شاگردان خاکپور در این نیمه هرچند نمایش عالی ای نداشتند اما در مقابل دو موقعیت بسیار خوب به دست آوردند که نتوانستند از آنها استفاده کنند.تیم ملی ایران در این نیمه پاس کاری های خوبی داشت اما هیچ کدام از این پاس کاری ها به محوطه جریمه سوریه نرسید. تیم امید سوریه هم در مقابل نمایش خوبی نداشت و البته بازیکنان این تیم بسیار خشن بازی می کردند.

 
تیم ایران در نیمه دوم هم مشکلی مشابه داشت. حرکات ترکیبی بازیکنان ایران به ضربات آزاد منجر می شد و خطراتی را هم درست می کرد اما برای اینکه به گل تبدیل شود با مشکل مواجه بود. گل اول بازی اما به شیوه ای جالب به ثمر رسیدمیلاد کمندانی پاسی در عمق داد و ارسلان مطهری به دلیل زاویه بد مجبور شد دومدافع سوری را دریبل و توپ را به گوشه محوطه جریمه بفرستد. ایران تاحدی از پیروزی مطمئن شده بود و البته زور سوری هم نمی رسید. بازیکنان تیم سوریه به بازی خشن خود ادامه دادند وباز این موقعیت های بهتر برای تیم ملی ایران بود ، تا گل دوم.

 
گل دوم تیم ملی ایران در اثر یک کار ترکیبی و امیدوار کننده به ثمر رسید و زننده گل میلاد محمدی بود. ایران با پیروزی 2 گله به صدرجدول رفت و منتظر خواهد ماند تا نتیجه بازی قطر و چین هم مشخص شود. ایران روز جمعه مقابل قطر بازی می کند و تکلیف صعودش به عنوان تیم اول یا دوم تا حدودی مشخص خواهد شد. شاگردان خاکپور با این پیروزی قاعدتا نباید برای صعود از گروه مشکل داشته باشند اما به نظر می رسد که تیم ملی امید ایران در مرحله بعد با مشکل مواجه شود.

 
البته این بازی اول بود و می شود انتظار داشت که تیم امید بهتر شود اما اگر پازل تاکتیکی تیم خاکپور مانند بازی اول به در بسته بخورد تیم او با مشکل مواجه خواهد شد.