امتیاز مثبت
۰
محاکمه متهمان حمله به سفارت عربستان در دادگاه روحانیت؛ به زودی
سه شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۴
کد مطلب: 310929
 
دادستان کل کشور از جلسه رسیدگی به اتهامات متعرضان به سفارت عربستان در دادگاه ویژه روحانیت خبر داد و گفت: این دادگاه به زودی برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، محمد جعفر منتظری روز سه شنبه در حاشیه برگزاری آیین تکریم و معارفه دادستان قدیم و جدید نظامی استان تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی در خصوص فیش های حقوقی نامتعارف نیز گفت: ما در نخستین اقدام از وزیر اقتصاد و دارایی خواسته ایم تا فهرست افراد دارای حقوق کلان را برای دادستانی ارسال کنند.

 
دادستان کل کشور اضافه کرد، در این خصوص بررسی هایی انجام شده است که با تعامل و همکاری سایر قوا این کار صورت خواهد گرفت؛ ضمن اینکه در آینده ای نزدیک جلسه ای با ریاست قوه قضائیه خواهیم داشت که ابعاد این قضیه بررسی شود و حقی از مردم ضایع نشود.

 
وی تاکید کرد: کسانی که دراین زمینه متخلف شناخته شوند برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد و وجوهی که برخلاق قانون و عدالت دریافت شده است بازگردانده خواهد شد.

 
منتظری در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا سازو کار قانونی در بازگرداندن این پول ها وجود دارد یا خیر؟ افزود: هر مالی که به باطل و نامشروع گرفته شده باشد طبق قانون اساسی و موازین شرعی بازگردانده می شود.