امتیاز مثبت
۰
تهیه کننده «شهر موش های ۲» اعلام کرد
کپل و دم باریک شهر موش ها بزرگ شدند!
پنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۳۰
کد مطلب: 165525
 
«کپل» و «دم باریک» و دیگر عروسک ها بزرگ شده اند و در کنار آنها چندین عروسک جدید هم اضافه شده است که به دلیل از بین نرفتن جذابیت از آوردن نام آنها خودداری می کنم.

روزنامه تماشا: علی سرتیپی تهیه کننده فیلم سینمایی «شهر موش های ۲» در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران درخصوص شروع زمان فیلمبرداری گفت: «امیدواریم تا پایان خرداد فیلمبرداری را آغاز کنیم و در حال حاضر در مرحله پیش تولید هستیم.

چیزی نزدیک به سه ماه از شروع پیش تولید «شهر موش های ۲» می گذرد و اکنون روی عروسک ها و فضای دکور کار می کنیم.» سرتیپی با اشاره به فضای دکور این فیلم سینمایی گفت: «یک فضای ۱۰ هزار متری را برای دکور «شهر موش های ۲» اختصاص داده ایم که «شاه ابراهیمی» در حدود ۲ ماه است روی کار طراحی و اجرای آن کار می کند. من به همراه «منیژه حکمت» و به صورت مشارکتی تهیه کنندگی «شهر موش های ۲» را برعهده داریم و «فرهاد توحیدی» هم نویسندگی این اثر را انجام می دهد. به جرأت می گویم که «شهر موش های ۲» پرهزینه ترین فیلم بخش خصوصی است و بدون مشارکت دولت کار خود را پیش می برد.»

سرتیپی درخصوص تکراری نبودن موضوع «شهر موش های ۲» گفت: «موضوع این فیلم تکراری نیست و مخاطبان شاهد شرایط و حال و روز شخصیت های داستان هستند که دیگر بزرگ شده اند.

«کپل» و «دم باریک» و دیگر عروسک ها بزرگ شده اند و در کنار آنها چندین عروسک جدید هم اضافه شده است که به دلیل از بین نرفتن جذابیت از آوردن نام آنها خودداری می کنم. امیدوار بودم که در نیمه دوم سال بتوانیم آن را اکران کنیم ولی با توجه به گستردگی کار در مرحله تولید و پیش تولید، نوروز ۹۳ اکران می شود.»

سرتیپی در پایان با اشاره به گفت و گو با چند اسپانسر خصوصی گفت: «سوله ای را از «پارک ولایت» گرفته ایم و با چند اسپانسر خصوصی هم صحبت کرده ایم که به ما کمک کنند ولی هیچگونه امکانات دولتی به ما تعلق نگرفته و ساخت «شهر موش های ۲» با مشارکت جایی صورت نمی گیرد.»