امتیاز مثبت
۰
اتو بخار2750 وات 7680 بوش
با لباس هاي چروك خود خداحافظي كنيد+عكس
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۸
کد مطلب: 263616
 
اتو بخار 2750 وات بوش BOSCH مدل TDA7680 با ویژگی های فوق العاده قادر است چروک های عمیق لباس ها را به راحتی از بین ببرد.
با لباس هاي چروك خود خداحافظي كنيد+عكس
 
 
اتو بخار بوش مدل TDA7680 ، جنس کفه اش پلادیم گلیس می باشد که باعث می شود اتو به راحتی بر روی لباس ها حرکت کند. علاوه بر این کفه اتو دارای منافذ ریز و درشت جهت بخار دهی است که به بر روی تمامی سطح کفه پراکنده شده اند تا بخاردهی به صورت بهینه صورت گیرد.
این اتو بخار مجهز به سیستم خاموش شدن خودکار می باشد. این سیستم با بهره گیری از ویژگی کنترل اکتیو به این صورت عمل می کند که در هنگام تماس دست با دسته اتو، دستگاه روشن می شود و با جدا شدن دست از دسته دستگاه خاموش می شود.

این ویژگی علاوه بر افزایش ایمنی دستگاه در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند. از مشخصه های دیگر این اتو قابلیت اتوکشی به صورت عمودی است که با استفاده از آن می توان پرده ها، کت و پیراهن های آویزان شده را به راحتی اتو کرد.

میزان بخاردهی اتو بخار بوش به صورت متغیر از 0 تا 40 گرم می باشد که متناسب با نوع پارچه و میزان چروک می توان این میزان را تنظیم نمود. این اتو همچنین مجهز به بخاردهی مضاعف 180 گرم در دقیقه می باشد که می تواند چروک لباسها و پرده را به سرعت از بین ببرد.
اتو بخار بوش دارای قابلیت آب پاشی در نوک اتو می باشد که با فشار دادن دکمه ی روی اتو، آب بر روی لباس پاشیده می شود. از این قابلیت می توان جهت از بین بردن چروک های عمیق لباسها در هنگام اتوکشی استفاده نمود.

اتو بخار بوش مجهز به سیستم ضد چکه می باشد که این عملکرد مانع از چکه کردن آب مخزن در دمای پایین شود؛ در صورت پایین آمدن بسیار زیاد دمای اتو سیستم بخار به صورت اتوماتیک قطع می شود تا از چکه کردن آب جلوگیری شود. درب مخزن آب در قسمت پشت اتو تعبیه شده است که امکان پر کردن آسان مخزن را فراهم می آورد. اتوبخار بوش مجهز به سیستم ضد رسوب بوده که از رسوب گیری مخزن آب جلوگیری می کند.

طول سیم 2 متری اتو این امکان را به شما می دهد که به راحتی اتوکشی کنید؛ هم چنین قابلیت چرخش 360 درجه سیم از فرسوده شدن آن جلوگیری می کند.

قيمت خريد 399.000 تومان است. براي خريد اينجا كليك كنيد.