امتیاز مثبت
۰
کاهش قیمت سکه و دلار در بازار آزاد
يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸
کد مطلب: 344094
 
نرخ سکه و انواع ارز در بازار آزاد تهران امروز (یکشنبه) روندی نزولی داشت بطوری که هر دلار با کاهش حدود ۲۰۰ تومانی به نرخ ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید به بهای چهار میلیون و ۶۰۵ هزار تومان فروخته شد.
هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران در ساعت ۱۴ امروز به چهار میلیون و ۶۰۵ هزار تومان رسید و هر قطعه سکه طلای تمام بهار آزادی طرح قدیم به ارزش چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد.

 
نیم سکه نیز ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۱۰ هزار تومان فروش رفت.

 
همچنین در بازار آزاد تهران هر گرم طلای خام ۱۸ عیار، ۴۱۵ هزار تومان فروخته شد و هر مثقال طلا نیز یک میلیون و ۷۹۹ هزار تومان تعیین قیمت شد.

 
قیمت اونس جهانی طلا امروز نسبت به روزهای پایانی هفته گذشته، رشد قابل توجهی را تجربه کرده و به نرخ یک هزار و ۳۰۵ دلار مبادله شد.

 
نرخ ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومانی دلار در صرافی‌های بانکی

 
صرافی‌های بانکی، امروز هر دلار را به بهای ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان و هر یورو را به قیمت ۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان عرضه کردند، میانگین بهای هر یورو در روز کاری گذشته در سامانه سنا ۱۵ هزار و ۲۷۱ تومان و هر دلار ۱۳ هزار و ۳۴۱ تومان بود.

 
همچنین حواله فروش در سامانه نیما برای هر یورو ۱۲ هزار و ۴۲۱ تومان و دلار ۱۱ هزار و ۱۱ تومان تعیین قیمت شد.