امتیاز مثبت
۰
«آمازون» مغازه کتاب‌فروشی باز کرد
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۳
کد مطلب: 300399
 
در این کتاب‌فروشی زیر هر اثری، یک کارت تعبیه شده که روی آن رده‌بندی کاربران «آمازون» و نظرات خوانندگان درباره آن نوشته شده است.
وب‌سایت فروش آنلاین کتاب «آمازون» اولین مغازه کتاب‌فروشی‌اش را افتتاح کرد.

 
به گزارش ایسنا به نقل از هافینگتون پست، «آمازون» که معروف‌ترین و بزرگ‌ترین سایت فروش نسخه‌های دیجیتالی کتاب است، اولین شعبه کتاب‌فروشی خود را در سیاتل تاسیس کرد.

 
«جنیفر کَست» معاون رییس «آمازون» در این‌باره نوشت: «آمازون بوکس» شکل گسترده‌تر سایت «آمازون» است. ما 20 سال در راه کتاب‌فروشی آنلاین تجربه کسب کردیم تا مغازه‌ای افتتاح کنیم که به نفع کتاب‌فروشی آنلاین و آفلاین باشد. کتاب‌های این مغازه براساس رای‌گیری مشتریان‌، سفارش‌ها و آمار فروش سایت Amazon.com و محبوبیت آثار در Goodreads انتخاب شده‌اند.

 
در این کتاب‌فروشی زیر هر اثری، یک کارت تعبیه شده که روی آن رده‌بندی کاربران «آمازون» و نظرات خوانندگان درباره آن نوشته شده است.

 
قیمت کتاب‌های این کتاب‌فروشی با وب‌سایت «آمازون» تفاوتی ندارد. امکانات این فروشگاه به مشتریان اجازه می‌دهد از محصولات دیجیتالی کمپانی‌های مختلفی چون «کیندل»، «اکو» و فایرتبلت‌ها دیدن و خرید کنند.

 
سایت «آمازون» که به عنوان بزرگ‌ترین کتاب‌فروشی آنلاین دنیا شناخته می‌شود؛ در سال ۲۰۱۴ معادل ۶۳ درصد فروش آنلاین کتاب و ۴۰ درصد کل فروش کتاب دنیا را از طریق خرده‌فروشی به دست آورد. این میزان فروش رکوردی جهانی بود که یک فروشگاه آنلاین به آن دست یافته بود.

 
«آمازون» همچنین بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایالات متحده محسوب می‌شود و در وبگاه خود به جز کتاب، محصولات متنوعی چون پخش‌کننده دی‌وی‌دی و بلو ری، ام‌پی‌تری پلیر، انواع نرم‌افزار، بازی ویدئویی، وسایل الکترونیکی، زیورآلات، مبلمان، غذا، اسباب‌بازی و پوشاک نیز می‌فروشد. این وب‌سایت از چند سال پیش همچنین وارد عرصه تولید اسمارت‌فون، تبلت، کتاب‌خوان دیجیتال، تلفن و تلویزیون دیجیتال شده است.