امتیاز مثبت
۰
شهردار تهران با استعفای مرتضی حاجی ٧١ ساله مخالفت کرد!
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸
کد مطلب: 336732
 
برخی معتقدند دوستی دیرین افشانی و حاجی علت مخالفت با استعفای مدیرعامل موسسه همشهری بوده است. افشانی سال‌ها هم در آموزش و پرورش و هم در بخش خصوصی، از نیرو‌های حاجی بوده است. حاجی که با ادعای تن دادن به قانون منع بکارگیری بازنشستگان این استعفای نمایشی (درصورت صحت خیر مخالفت افشانی) را داده، آقازاده خود را در ابتدای انتصابش مدیر دفتر خود کرد. اخبار مربوط به مواهب پست مدیریتی پسر حاجی، بار‌ها جنجال ساز شده است. "انتخاب" بزودی در مورد اتفاقات جنجالی مالی در موسسه همشهری، گزارشی منتشر خواهد کرد.
طبق اخبار منتشره در فضای مجازی، استعفای مرتضی حاجی مدیرعامل ٧١ ساله موسسه همشهری با مخالفت شهردار تهران مواجه شده است.
 
به گزارش انتخاب، این خبر با وجود گذشت ٢٤ ساعت از انتشارش، هنوز از سوی شهرداری تکذیب نشده و احتمال صحت خبر را بیشتر کرده است.
 
این درحالیست که افشانی شهردار تهران گفته بود از قانون منع بکارگیری بازنشستگان در شهرداری استقبال کرده و مدیران بازنشسته را از مناصب مدیریتی برکنار می‌کنند.
 
از سوی دیگر، احتمال برکناری افشانی بدلیل همین قانون بسیار افزایش یافته است و حتی خود او با وجود اصرار بر استثنابودن و عدم مشمولیت به این قانون، اخیرا عقب نشینی کرد و گفت که از مجلس در مورد ادامه فعالیتش استفساریه خواهد گرفت.
 
برخی معتقدند دوستی دیرین افشانی و حاجی علت مخالفت با استعفای مدیرعامل موسسه همشهری بوده است. افشانی سال‌ها هم در آموزش و پرورش و هم در بخش خصوصی، از نیرو‌های حاجی بوده است.
 
حاجی که با ادعای تن دادن به قانون منع بکارگیری بازنشستگان این استعفای نمایشی (درصورت صحت خیر مخالفت افشانی) را داده، آقازاده خود را در ابتدای انتصابش مدیر دفتر خود کرد. اخبار مربوط به مواهب پست مدیریتی پسر حاجی، بار‌ها جنجال ساز شده است.