امتیاز مثبت
۰
دهمین جشنواره محصولات ارگانیک امسال با حضور چند کشور خارجی برگزار می‌شود
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۲
کد مطلب: 328380
 
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از برگزاری دهمین جشنواره محصولات ارگانیک به مدت 10 روز از ۲۲ آذر ماه تا اول دی ماه با حضور چند کشور خارجی خبر داد و آن را فرصت مناسبی برای تبادل تجربه دانست.
دهمین جشنواره محصولات ارگانیک امسال با حضور چند کشور خارجی برگزار می‌شود
 
به گزارش اقتصاد ایران آنلاین به نقل از  سازمان مدیریت میادین، عبدالحسین رحیمی در نشست خبری دهمین جشنواره محصولات ارگانیک با اشاره به برگزاری موفق 9 دوره جشنواره محصولات ارگانیک توسط این سازمان گفت: این جشنواره هر ساله در هفته محصولات ارگانیک و به مدت یک هفته برگزار می‌شدکه به دلیل استقبال شهروندان، جشنواره امسال برای ۱۰ روز برنامه ریزی شده است.


مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با بیان اینکه در جشنواره دهم برای حضور محصولات ارگانیک سختگیری های بیشتری صورت گرفته است، گفت: امسال سختگیرانه تر عمل کردیم و با دعوت از دستگاه های ذی ربط در حوزه استانداردهای سلامت تغذیه، کمیته پایش و نظارت ویژه تشکیل دادیم.


وی در ادامه به تشکیل کمپین حمایت از محصولات ارگانیک با حضور هنرمندان اشاره کرد و گفت: از دیگر تفاوت‌های جشنواره امسال، پویش حمایت از محصولات ارگانیک با حضور هنرمندان است که با هدف فرهنگ سازی و اطلاع رسانی تشکیل شده است.


مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اشاره به حضور چند کشور خارجی در جشنواره امسال گفت: امسال بیش از۱۲۰ بهره بردار و تولیدکننده در حوزه محصولات ارگانیک از ایران و چند کشور خارجی دیگر حضور خواهند داشت.حضور این کشورها فرصت مناسبی برای تبادل تجربه خواهد بود.


مهندس رحیمی تصریح کرد: از سال ۹۰ در پنج بازار میوه و تره بار عرضه محصولات ارگانیک آغاز شده است که امروز این غرفه ها به بیش از ۳۰ غرفه رسیده است و این ظرفیت در سازمان مدیریت میادین وجود دارد که تعداد این غرفه‌ها را در میادین و بازارهای میوه و تره بار افزایش دهیم.


گفتنی است، آیین افتتاحیه دهمین جشنواره محصولات ارگانیک راس ساعت 9:30 روز چهارشنبه 22 آذرماه در مجتمع نمایشگاهی شهر(بوستان گفتگو) برگزار خواهد شد.