امتیاز مثبت
۰
پاپ کرن ساز 292932 پرینس
پاپ كرن ساز وسيله اي دوست داشتني كودكان+عكس
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۴
کد مطلب: 265840
 
پاپ کرن یک میان وعده ی سالم، خوشمزه و کم کالری است و با استفاده از این دستگاه می توان این میان وعده ی سالم را در منزل به صورت تازه تهیه کرد.
پاپ كرن ساز وسيله اي دوست داشتني كودكان+عكس
 
 
پاپ کرن ساز Princess مدل 292932 با توان 1000 وات قابلیت درست کردن یک ظرف 4.5 لیتری پاپ کرن از مقدار کمی دانه ذرت را در مدت زمان 3 دقیقه دارد.
جنس ظرف پاپ کرن ساز نچسب می باشد که مانع از چسبیدن ذرت به سطح ظرف می شود. میله ی چرخان وسط ظرف از چسبیدن دانه های ذرت به ظرف جلوگیری می کند.

همچنین چرخش میله موجب بالا رفتن پاپ کرن ها و جدا شدن دانه های ذرت از پاپ کرن ها و سریع تر باز شدن ذرت ها می شود.
جهت طعم دار کردن پاپ کرن ها می توان مقداری روغن و یا کره را همراه دانه های ذرت داخل ظرف ریخت. درب شفاف بر روی ظرف نچسب قرار می گیرد تا پاپ کرن ها داخل آن جمع شوند. در هنگام کارکرد دستگاه بایستی پوشش پلاستیکی روی درب را باز کرد تا بخار اضافی ذرت ها از طریق منافذ درب خارج شود. پس از خاموش کردن دستگاه می توان مجددأ درپوش را بر روی درب بست تا از درب به عنوان ظرف استفاده شود. به این ترتیب می توان یک ظرف بزرگ 4.5 لیتری پاپ کرن خوشمزه تهیه کرد. بر روی بدنه کلید روشن/ خاموش واقع شده است که با زدن این دکمه دستگاه در وضعیت روشن قرار گرفته و چراغ نشان گر دستگاه روشن می شود. پایه های ضد لرزش پاپ کرن ساز از تکان خوردن آن در هنگام کار جلوگیری می کنند. تمیز کردن آسان از مزیت های این دستگاه می باشد.

قيمت خريد 143000 تومان است. براي خريد اينجا كليك كنيد.