امتیاز مثبت
۰
تخفیف کم سابقه یک هتل در تهران
چهارشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۲
کد مطلب: 290888
 
تخفیف کم سابقه یک هتل در تهران
 
هتل پنج ستاره ی آزادی در شمال تهران در دامنه ی کوه های البرز واقع شده و از نظر جغرافیایی در یکی از بهترین مناطق آب و هوایی تهران واقع شده است. هتل دارای چند رستوران ، کافی شاپ ، اینترنت و امکاناتی مانند استخر می باشد.

 
ویژگی هتل

 من چند بار چه برای سفر های کاری و شرکت در سمینارهای تخصصی و یا با خانواده برای تفریح در هتل آزادی اقامت داشته ام. دکوراسیون داخلی هتل در سالهای اخیر بازسازی شده و به جرات می توان لابی هتل را با بهترین هتل های پنج ستاره ی نقاط مختلف دنیا مقایسه کرد. در مناسبتهای مختلف مانند عید نوروز، شب یلدا و کریسمس نیز آرایش لابی فوق العاده است. پرسنل هتل بخصوص در یخش پذیرش میهمان بسیار گرم و صمیمی و همچنین کار آزموده عمل می کنند.قسمت خانه داری نیز به نظر من بسیار خوب انجام وظیفه می کنند . رستوران ایتالیایی واقع در لابی با غذا و دکوراسیون فوق العاده باعث غرور است و می توان برای مناسبتها و مهمانان خاص به پذیرایی فوق العاده ی آن اطمینان کرد. منظره ی چشم گیررستوران بام نیز تماشایی است و می توان ساعاتی را در آن به خیال تهران بی دود و دم قدیم به سر برد. من هر بار در اتاقهای دو تخته اقامت داشته ام که می توانم بگویم درمقایسه با هتلهای پنج ستاره ی اروپایی از نظر مساحت به طور متوسط بیشتر و از نظر دکوراسیون خوب و قابل قبول است. رستورانی که در آن صبحانه سرو می شود از نظر مساحت خوب ولی تعداد میزها کافی نیست. صبحانه از نظر کیفی استاندارد بوده
تهران-بزرگراه شهید چمران-تقاطع اوین ، هتل آزادی
ولی از نظر روش پذیرایی نقصهایی دارد. به عنوان مثال خوب است که نوشیدنیهایی مثل قهوه و یا چایی توسط پرسنل میزبان و بر سر میزها سرو شود. به نظر من بهتر می بود اگر لباسهای پرسنل با طراحی شرقی و ایرانی آمیخته می شد و یا در موقعیتهای خاص مثل پذیرایی در رستوران ها ی هتل به شکلی متفاوت تر بود. برای تبدیل ارز نیز خوب است که پذیرش هتل امکانات آن را فراهم کند تا میهمانان دچار سر در گمی نشوند. در مجموع به نظر من هتل آزادی هم از نظر موقعیت و هم از نظر کیفیت عالی است و من قطعا آن را به دوستانم پیشنهاد خواهم کرد.

 
اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی)

هتل در دامنه ی کوه واقع شده  و از نظر آب و هوایی در محلی بسیار مناسب است. رستوران های هتل بخصوص رستوران ایتالیایی واقع در لابی بی نظیر است. فاصله ی هتل از بازار تجریش تهران که از مناطق دیدنی است ، زیاد دور نیست. هر چند برای رفتن به موزه ها در هر صو رت بایستی ترافیک سنگین تهران را تحمل کرد. خوشبختانه فاصله ی هتل از نظر زمانی تا فرودگاه زیاد نیست. من بیشتر وقتها حدود نیم ساعت بیشتر در ترافیک نبوده ام که شاید خوش شانسی من بوده باشد.

 
این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود

 به نظر من اقامت در هتل آزادی هم به لحاظ موقعیت و هم امکانات چه برای سفر کاری و چه تفریحی عالی است.

 
چه زمانی به این هتل سفر کنیم

 بهترین زمان برای اقامت به نظر من ایام تعطیلات است که تهران نیز خلوت بوده و خیلی راحت می توان از ارامش قبل و یا بعد از طوفان این شهر پر هیاهو لذت برد.

 
آدرس این هتل تهران-بزرگراه شهید چمران-تقاطع اوین و فاصله آن با فرودگاه حدود 45 دقیقه است. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.