امتیاز مثبت
۰
معاون سازمان امور مالیاتی کشور:
مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان 97 تمدید شد
يکشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۷
کد مطلب: 342970
 
معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور: مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سه ماهه زمستان 1397 تا پایان فروردین ماه 1398 تمدید شد.
به گزارش ایرنا به نقل از سازمان امور مالیاتی کشور، محمد مسیحی افزود: مطابق قانون، مودیان نظام مالیات بر ارزش افزوده حداکثر 15 روز پس از پایان هر فصل مهلت دارند اظهارنامه مالیاتی خود را ارائه کنند اما باتوجه به مصادف بودن مهلت ارائه اظهارنامه دوره چهارم (فصل زمستان) با تعطیلات نوروز بنا به اختیار حاصل از قانون و مقررات مالیات بر ارزش افزوده، مهلت ارائه اظهارنامه این دوره تا پایان فروردین ماه 1398 تمدید شد.


معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور خاطرنشان کرد: مودیان مالیاتی که اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل زمستان سال 1397 را تا پایان روز شنبه 31 فروردین ماه 1398 ارائه کنند، می توانند در صورت درخواست کتبی، از بخشودگی جرایم عدم ارائه اظهارنامه و تاخیر در پرداخت مالیات و عوارض متعلق در موعد مقرر برخوردار شوند.


بر این اساس، مودیان مالیات بر ارزش افزوده می‌توانند از طریق سایت عملیات الکترونیک مالیات بر ارزش افزوده به آدرس WWW.EVAT.IR اطلاعات تکمیلی را دریافت و نسبت به ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات اقدام کنند.