امتیاز مثبت
۱
قیمت یک سرویس 9 پارچه تابه و قابلمه چند؟
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۱
کد مطلب: 283796
 
با خرید سرویس قابلمه فالز می توانید ست کریستال ایتالیایی (مدلهای موجود) به انتخاب خود هدیه بگیرید.
قیمت یک سرویس 9 پارچه تابه و قابلمه چند؟
 
سرویس تابه و قابلمه 9 پارچه فالز مدل افلاطون یک سرویس بسیار زیبا و در عین حال با کیفیت ساخت کشور ترکیه می باشد. رنگ بدنه خارجی بصورت سایه روشن بوده که جلوه ای خاص و چشمگیر به این مجموعه بخشیده است.

این سرویس شامل قابلمه بزرگ 6.8 لیتری با قطر28 و ارتفاع 12 سانتی متر، قابلمه متوسط 4.5 لیتری با قطر24 و ارتفاع 11 سانتی متر، قابلمه کوچک 2.8 لیتری با قطر20 و ارتفاع 10 سانتی متر، تابه درب دار 4.3 لیتری با قطر28 و ارتفاع 7 سانتی متر و تابه تک دسته با قطر28 و ارتفاع 5 سانتی متر است.

درب قابلمه ها از شیشه بوده و به شما این امکان را می دهد که بر مراحل پخت غذا نظارت داشته باشید، همچنین دستگیره درب ها بگونه ای طراحی شده که می توان قاشق یا کفگیر مورد استفاده هنگام پخت و پز را روی آن قرار داد.


سرویس 9 پارچه افلاطون فالز + هدیه ست کریستال

قابلمه ها و تابه های افلاطون فالز از آلومینیوم مرغوب با سه لایه پوشش سرامیکی ساخته شده اند که آلومینیوم موجب گرم شدن سریع تر و لایه های سرامیکی با مقاومت بالا در برابر حرارت باعث می شود تا حرارت به طور یکنواخت در تمام سطح ظرف توزیع گردد.

از ویژگی های قابل ذکر این سرویس قابلیت قرار دادن این قابلمه ها بر روی انواع اجاق از قبیل گازی، برقی، القایی و المنتی می باشد. روکش سرامیکی داخل قابلمه عملکرد کاملا نچسب داشته و از چسبیدن غذا به کف آن جلوگیری می کند و هنگام شستشو نیز می توان به راحتی باقی مانده غذا را از روی سطح ظروف پاک نمود.

قیمت این سرویس 750 هزار تومان است. برای خرید اینجا کلیک کنید.

سرویس 9 پارچه افلاطون فالز + هدیه ست کریستال