امتیاز مثبت
۰
خرید کتاب با تخفیف در بیش از 700 کتابفروشی/ طرحی که از امروز آغاز شد
دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۴
کد مطلب: 315691
 
ار امروز به مدت یک ماه می توانید با مراجعه به 708 کتابفروشی با تخفیف کتاب بخرید.
عصرایران: طرح پائیزه کتاب پس از اجرای موفقیت آمیز طرح تابستانه کتاب از امروز 24 آبان در کتابفروشی‌های عضو این طرح در سراسر کشور آغاز به کار کرد.

 
در اين طرح سقف تخفيف براي هر كتابفروشي  حداقل 20 میلیون ریال و سقف مجاز خريد براي هر خريدار حداكثر یک میلیون ريال است. خريدار مي تواند در چند نوبت و از چند كتابفروشي، كتاب هاي عمومي را با  20 درصد تخفيف و كتاب هاي كودك و نوجوان را با 25 درصد تخفيف از كتابفروشي هاي عضو طرح «پائيزه كتاب» خريداري كند.

 
708 کتابفروشی از 31 استان کشور در طرح «پاییزه کتاب» مشارکت کرده‌اند که از این تعداد 494 کتابفروشی از مرکز استان و 144 کتابفروشی از شهرستان عضو طرح شده‌اند.

 
 
استان تهران با 152 کتابفروشی، استان قم با 102 کتابفروشی، اصفهان با 84 کتابفروشی و خراسان رضوی با 66 کتابفروشی بیشترین مشارکت را از آن خود کرده اند.

 
طرح «پاییزه کتاب» در بازه زمانی یک ماهه 24 آبان  تا 24 آذر  سال جاری در کتابفروشی‌های عضو  این طرح اجرا می‌شود.

 
كتابفروشي هايي مي توانند در اين طرح  شركت كنند كه داراي پروانه كسب با تاريخ معتبر باشند. همچنين كتب آموزشي، كمك آموزشي، ناياب، افست، فاقد شماره شابك و كتاب هايي كه در سايت خانه كتاب موجود نباشند، مشمول طرح مذكور نخواهند بود.

 
پیش از این، طرح تابستانه کتاب با مشارکت بیش از 580  کتابفروشی درحالی به کار خود پایان داد که بیش از 546 هزار نسخه کتاب از سوی بیش از 206 هزار نفر خریداری شده بود.