امتیاز مثبت
۱
با کنسول بازی امپراطور مدل Miwi E7800؛ از بازی کردن لذت ببرید +عکس
يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۲
کد مطلب: 254257
 
این کنسول با 90 بازی مرحله ای، 15 بازی ورزشی، 5 بازی موزیکال و با 4 دسته و چوب بازی هایی مثل گلف و پینگ پنگ و ... مناسب افرادی است که می خواهند از بازی کردن لذت ببرند اما نمی خواهند درگیر خرید بازی روز، قیمت های متغیر ، آپدیت کردن کنسول و ... شوند!
با کنسول بازی امپراطور مدل Miwi E7800؛ از بازی کردن لذت ببرید +عکس
 
 خب مشخص است که خواسته خیلی از مردم است که بتوانند انواع بازی های جنگی و ورزشی که همه جا تبلیغ میشوند را تجربه کنند. اما به هر دلیلی این خواسته خود را عملی نمی کنند. ما این بار می خواهیم یک کنسول بازی ایرانی را معرفی کنیم که به غیر از قیمت پائینی که دارد، کارایی های جالب و جذاب و هیجان برانگیزی نیز دارد.

البته کنسول بازی امپراطور مدل «Miwi E7800» از نظر گرافیک و تعداد و کیفیت بازی ها قابل مقایسه با کنسول های مشهور و شناخته شده نیست، اما با 90 بازی مرحله ای، 15 بازی ورزشی، 5 بازی موزیکال و با 4 دسته و چوب بازی هایی مثل گلف و پینگ پنگ و ... مناسب افرادی است که می خواهند از بازی کردن لذت ببرند اما نمی خواهند درگیر خرید بازی روز، قیمت های متغیر ، آپدیت کردن کنسول و ... شوند!


کنسول بازی امپراطور مدل Miwi E7800 دارای دو بسته بندی مجزا و متفاوت است: 1- همراه با دستگاه و دو دسته بی سیم ، یک تفنگ برای اجرای بازی های تیراندازی نیز ارائه می شود. 2- همراه با کنسول و دو دسته بی سیم، یک دسته کلاسیک نیز وجود دارد که برای بازی های معمولی قابل استفاده است. نکته جالب این است که هر کدام از این دو پکیج انحصاری بوده و به عنوان مثال نمیتوان از تفنگ در دومین پکیج استفاده کرد. نکته جالب دیگر این است که کنسول امپراطور مدل می وی E7800 با باتری هم کار کرده و اگر در ماشینی نمایشگر باشد، مسافرین می توانند سرگرم شوند!

قیمت این کنسول 189 تا 205 هزار تومان است. برای خرید اینجا کلیک کنید.