امتیاز مثبت
۰
تفاوت‌ ارزش گمرکی وبازار خودروهای‌لوکس؟ +جدول
يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۰۱
کد مطلب: 227815
 
طی روزهای اخیر ارزش وارداتی مدل های مختلف خودرو پورشه اعلام شده است که البته این رقم با قیمت این خودرو در بازار تفاوت قابل توجهی دارد.
نامه نیوز:  در حالی که به روزهای پایانی سال ۹۲ نزدیک می شویم رفته رفته بازار شب عید کالاهای مختلف داغ شده و مردم به فکر تامین نیازهای خود برای عید نوروز هستند.

یکی از بازارهایی که با فرا رسیدن روزهای پایانی سال شاهد متقاضیان فراوان است بازار خودرو است که البته طی سال های اخیر به واسطه افزایش قیمت ها حاشیه های فراوانی را به همراه داشته است.

اما در سال های اخیر به واسطه افزایش واردات خودروهای لوکس بازار این خودرو طرفداران فراوانی پیدا کرده است و علی رغم افزایش قیمت ارز و گران شدن قابل توجه خودروهای لوکس این بازار مخاطبان خود را از دست نداده و از رونق قابل توجهی نسبت به بازار خودروهای داخلی برخوردار بوده است.

هم اکنون نیز در حالی که کمتر از یک ماه تا پایان سال ۹۲ باقی مانده است تقاضا برای خرید خودروهای لوکس افزایش یافته و بسیاری برای آنکه سال جدید را با خودروی جدید آغاز کنند در بازار خودروهای لوکس حاضر می شوند.

این در شرایطی است که خودروهای بی ام و، بنز و البته پورشه طرفداران بیشتری در ایران دارند و در سال جاری شاهد واردات مدل های مختلف این خودروها به کشور هستیم.

 اما موضوعی که در این میان مطرح می شود تفاوت قیمت یک خودرو در زمان واردات و زمان فروش است که شاهد اختلاف قابل توجه قیمت ها هستیم.