امتیاز مثبت
۰
عرضه مستقیم محصولات کشاورزی با تخفیف ۳۰ درصدی
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۵۹
کد مطلب: 134106
 
مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونی‌های روستایی و کشاورزی ایران از عرضه مستقیم محصولات کشاورزی استانها در تهران با تخفیف ۲۰ تا ۳۰ درصدی از ۱۵ بهمن ماه خبر داد.
عرضه مستقیم محصولات کشاورزی با تخفیف ۳۰ درصدی
 
عباس بنازاده در گفتگو با مهر از حضور نمایندگان تولیدکنندگان در غرفه های ایجاد شده در تهران به منظور عرضه مستقیم محصولات کشاورزی به مصرف کنندگان تهرانی خبر داد و تصریح کرد: شرایطی فراهم شده است تا نمایندگان تولیدکنندگان در تعاونی های استانها که عضو اتحادیه نیز هستند، بتوانند تولیدات کشاورزان استان‌های خود را به تهرانی ها عرضه کنند.

وی با اشاره به عرضه غرفه به نمایندگان ۲۲ استان برای معرفی و فروش عمده نمونه محصولات استان ها اظهارداشت: محصولات ارائه شده در این غرفه ها با کیفیت درجه ۱ و ۲ خواهند بود و شرایطی فراهم شده تا تعاونی ها در یک رقابت سالم به عرضه بهترین محصولات خود بپردازند.

مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونی های روستایی و کشاورزی ایران در رابطه با مکان برگزاری این غرفه ها اظهار داشت: مکان این غرفه ها در مرحله بعد اطلاع رسانی خواهد شد. کلیه اقدامات اجرایی برای تجهیز و راه اندازی غرفه ها انجام گرفته است و غرفه داران نیز در حال نقل و انتقال محصولات استانی خود هستند. تنها مرحله باقی مانده کار، مربوط به نحوه گردش کار است که باید به تصویب سازمان مرکزی روستایی برسد.

وی از تعاونی های فعال در شهر تهران خواست تا با حضور در این غرفه ها نسبت به تأمین کالاهای مورد نیاز کارکنان وکارگران خود با قیمت مناسب اقدام کنند، تأکید کرد: این عرضه مستقیم باعث کاهش قیمتها به میزان ۲۰ تا ۳۰ درصد نسبت به بازار خواهد شد.

بنازاده با بیان اینکه درصدد هستیم تا این غرفه ها به صورت دائمی فعال باشند، ادامه داد: در حال رایزنی با شهرداری هستیم تا از غرفه های مربوط به این بخش نیز برای عرضه دائمی محصولات کشاورزی استانها که تأکید ما بیشتر بر میوه بخصوص خشکبار و حبوبات است، استفاده کنیم.

مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونی های روستایی و کشاورزی ایران ابراز امیدواری کرد که این غرفه ها ۲۲ بهمن فعال خواهند بود و به شهروندان تهرانی خدمات رسانی خواهند داشت.