امتیاز مثبت
۰
فرمانده ناجا: از سوءاستفاده برخی افراد از شرایط پلدختر جلوگیری شد
پنجشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵
کد مطلب: 343060
 
فرمانده ناجا گفت: وظیفه اصلی نیروی انتظامی استقرار نظم و امنیت در مناطق سیل‌زده و گسترده کردن چتر امنیتی است، ضمن اینکه در کنار این وظایف امدادرسانی به افراد آسیب دیده را نیز دارد.
به گزارش فارس، سردار حسین اشتری صبح امروز در بدو ورود به فرودگاه این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از همان دقایق نخست نیرو‌های انتظامی در کنار مردم سیل‌زده لرستان قرار گرفتند.

 
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نظم و امنیت خوبی را در پلدختر شاهد هستیم، ضمن اینکه با تمهیدات اندیشیده شده از سوءاستفاده برخی افراد از شرایط منطقه جلوگیری به عمل آمد.

 
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با تأکید بر اینکه در کنار مردم سیل‌زده لرستان هستیم، افزود: هر اقدامی که نیاز باشد با سرعت و قاطعیت انجام خواهیم داد.

 
سردار اشتری تصریح کرد: وظیفه اصلی نیروی انتظامی استقرار نظم و امنیت در مناطق سیل‌زده و گسترده کردن چتر امنیتی است، ضمن اینکه در کنار این وظایف امدادرسانی به افراد آسیب دیده را نیز دارد.

 
وی با بیان اینکه بهداری، مهندسی و مجموعه معاونت‌های خدمات‌رسان نیروی انتظامی تا عادی شدن شرایط در کنار مردم حضور دارند، افزود: از این جنبه مردم هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند.

 
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی اظهار داشت: کمک‌ها و امدادرسانی‌ها بایستی تسریع و افزایش یابند، چرا که حادثه‌ای رخ داده و تأثیرات آن تا روز‌های آینده ادامه دارد.