امتیاز مثبت
۰
گزارشی از روزگار خوش برخی برندهای ایرانی؛
پرچم دار اقتصادمقاومتی در صنعت شوینده
سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵
کد مطلب: 320362
 
در حالی این روزها رسانه ها از روزگار ناخوش برخی برندهای شناخته شده در تولید انواع مواد شونده و بهداشتی خبر می دهند که برخی برندهای معتبر دیگر همچون پاکسان نیز با مدیریت کارآمد، بروز و هوشمند توانسته اند به نماد اقتصاد مقاومتی در صنعت شونده تبدیل شوند.
پرچم دار اقتصادمقاومتی در صنعت شوینده
 
به گزارش صبح تهران به نقل از پارسینه، این روزها گزارش های ناخوشایندی از وضعیت برخی برندهای تولید انواع مواد شونده و بهداشتی در کشور و آینده مبهم آنها منتشر شده است.
 
برخی رسانه ها حتی از تعطیلی و بیکاری در این مجموعه بزرگ تولیدی کشور، آنهم در سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» خبر داده اند.
 
با این وجود، اخبار امیدبخشی هم از برخی برندهای معتبر تولید انواع مواد شوینده و بهداشتی گزارش می شود. 
 
برهمین اساس، امروز برخی برندهای ایرانی همچون پاکسان به نحوی عمل کرده اند که با ارائه محصولات باکیفیت وطنی و اشتغالزایی و سوددهی مناسب، به پرچم دار اقتصاد مقاومتی در این بخش تبدیل شده اند و اجازه عرض اندام به محصولات مشابه خارجی نداده اند.
 
در این میان، نکته ای که نباید درباره روزگار ناخوش برخی برندهای معتبر ایرانی فرمواش شود، مدیریت کارآمد، به روز و هوشمندانه است که سرنوشت تلخ و شیرینی را برای آنها رقم می زند.
 
گفتنی است، پاکسان تولید کننده انواع محصولات شوینده، بهداشتی و صنعتی استاندارد با برند های معتبر زیر شامل پودرهای ماشین لباسشویی (سپید ۱، سپید ۳، سپید ۵، پوش، پریمکس، ارکید)، پودرهای دستی (برف، کیمیا، ارکید)، صابون (گلنار، سیو، عروس، پریمکس)، شامپو (شبنم، ارکید، سیو)، خمیر دندان (نسیم، پونه)، مایعات ظرفشویی (گلی، برف، پریمکس، ارکید، كیمیا)، مایعات دستشویی (سیو، ارکید، فوم آرومکس)، پودرهای کفشوی (رخشا، ارکید)، حشره کش کاوالییر، محصولات صنعتی (اسید چرب، گلیسیرین، پاکساپون، اسید سولفونیک، سوپکس، فوم حفاری، روغن سبزه) و انواع مایعات سفید کننده، پودرهای ماشین ظرفشویی، شیشه شوی، شامپو فرش، شامپو بدن اسپرتی، ژل ضد عفونی کننده دست، نرم کننده لباس، توالت شوی، پودر لکه بر البسه سفید و رنگی، نمک ظرفشویی، پودر پاک کننده سطوح، مایعات چند منظوره و ...، با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت شوینده است.