امتیاز مثبت
۰
پایان انتظارها برای هوشمند‌ترین فبلت دنیا
پیش‌فروش Note7 در ایران آغاز شد
يکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۳
کد مطلب: 312316
 
پیش‌فروش Note7 در ایران آغاز شد
 
اقتصاد ایران آنلاین- پیش‌فروش جدیدترین گوشی سامسونگ، گلکسی نوت7 از امروز،۳۰ مرداد ۱۳۹۵، در ایران آغاز شد. علاقه‌مندانمی‌توانند این فبلت را از طریق آدرس اینترنتیwww.samsung.com/iran و با انتخاب یکی از سه فروشنده رسمی سامسونگ پیش‌خرید و در کنار نوت۷، هدایایی نیز دریافت کنند. این پیش‌فروشبرای تعدادی محدودی گوشی و برای سه رنگ طلایی، نقره‌ای و مشکی نوت ۷ انجام می‌شود تا از ۱۴ شهریورماه در اختیار ثبت‌نام‌کنندگانقرار بگیرد.


بسته هدیه

سامسونگ برای پیش‌فروش نوت۷در ایران تدارک ویژه‌ای دیده است.هدفون بی‌سیم لول یو(Level U)به اضافه شارژربی‌سیمایستادهسامسونگ هدایایی هستند که به صورت ویژه برای خریداران نوت7 درنظر گرفته شده‌اند.

این بسته‌ به‌صورت رایگان در اختیار کسانی قرار می‌گیرد که از۳۰ مرداد، گلکسی نوت۷ را پیش‌خرید کنند. هر سه فروشگاهی که برای فروش پرچمدار جدید سامسونگ معرفی شده‌اند، نوت۷ را بااین شرایط خاص پیش‌فروش می‌کنند و تنها همین یک‌بار است که چنین پیشنهادی پیش‌روی کاربران قرار می‌گیرد. این فبلت با گارانتی رسمی سامسونگ به‌فروش می‌رسد و کاربران می‌توانند از خدمات پس از فروش سامسونگ در ایران نیزدر حد کمال بهره‌مند شوند.


فروشنده‌های رسمی

هنگام پیش‌خرید و انتخاب بسته هدیه کاربران باید یکی از ۳ فروشنده رسمی‌ای که در سایت سامسونگ ایران به آدرس دقیق www.samsung.com/iran/note7preorder/مشخص شده است را انتخاب کنند. این فروشگاه‌هابه ترتیب عبارتند از: دیجی‌کالا، مایکروتل‌پلاس و ویستورتککه شاید این آخری را به نام گروه هماهنگ هم بشناسید.


فروشنده‌های رسمی که در سایت سفارشات را دریافت می‌کنند موظف‌اند نوت۷‌های پیش‌خرید شده را از ۱۴ شهریور به دست صاحبان خود برسانند البته ممکن است در این بین برخی کاربران به دلیل انتخاب رنگ‌های خاص یا مشکلات یک فروشگاه در ارسال محصولات، کمی دیرتر از سایرین گلکسی نوت۷ خود را دریافت کنند. دفتر مرکزی سامسونگ تاکید کرده است که این شرایط دیگر هرگز برای خرید مشهورترین گوشی قلم‌دار دنیا تکرار نخواهد شد؛ پس برای اطلاعات بیشتر کافی است به آدرس www.samsung.com/iranمراجعه کنید.