امتیاز مثبت
۰
افزایش ساعت کار میادین و بازارهای میوه و تره به دلیل افزایش گرما
يکشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
کد مطلب: 335384
 
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین با اشاره به گرم شدن هوا در تابستان و تغییرات در زمان تردد شهروندان عنوان کرد میادین و بازارهای میوه و تره می‌توانند در صورت نیاز و استقبال شهروندان ساعت کار خود را تا 20:30 افزایش دهند
به گزارش اقتصاد ایران آنلاین به نقل از  سازمان مدیریت میادین،  مهندس عبدالحسین رحیمی با تاکید بر خدمات رسانی مطلوب به شهروندان گفت: با گرم شدن هوا، ساعات حضور شهروندان در سطح شهر با تغییراتی مواجه می‌شود. افزایش ساعت کار میادین و بازارهای میوه و تره بار موجب می شود تا شهروندان با آرامش بیشتری نسبت به تهیه مایحتاج روزانه خود اقدام کنند.


مهندس عبدالحسین رحیمی در ادامه اظهار داشت: میادین و بازارهایی که این نیاز را احساس می‌کنند و با استقبال شهروندان نیز روبرو می‌شوند، پس از بررسی‌های کارشناسی می‌توانند ساعت کار خود را تا 30 : 20 افزایش دهند.


همچنین وی به کاهش مصرف حامل‌های انرژی اشاره کرد و گفت: مصرف حامل‌های انرژی میادین و بازارهای میوه و تره بار با دقت رصد می‌شود و هر میدان یا بازاری که موفق به کاهش مصرف شود مورد تشویق قرار می‌گیرد. 
گفتنی است، سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با بیش از 240 میدان و بازار در سطح شهر تهران نقش ویژه‌ای در تامین سبد خانوار دارد.