امتیاز مثبت
۰
رزرو هتل های نوروز آغاز شد +لینک
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۱
کد مطلب: 287450
 
مرحله اول رزرواسيون آنلاين هتلها براي نوروز 94 آغاز شد که در اين مرحله حدود 100 هتل از هتلهاي مطرح کشور اعلام آمادگي کرده اند .
 داریوش فتحي مدير شبکه رزرواسيون هتلهاي ايران با اعلام این خبر گفت: اگر هموطنان در اين مرحله اقدام به رزرو هتل کنند، ضمن آنکه حق انتخاب بيشتري خواهند داشت، تخفيف بيشتري هم شامل حال آنها خواهد شد.

 
به گفته وی، در حال حاضر براي استفاده از هتل هاي کشور تا 50 درصد تخفيف درنظر گرفته شده که مسافران براي اطلاعات بيشتر ميتوانند به سايت hotelyar.com  مراجعه کنند. رزرو آنلاين هتل براي نوروز نیز از طريق سايت هتليار قابل انجام است.

 
فتحی تاکید کرد: پيش بيني می شود امسال نیز با توجه به آمارهاي سال گذشته، استفاده از هتل ها با استقبال شديد مردم مواجه شود که البته با هماهنگي که با سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري کشور انجام شده، تعداد بيشتري از هتل ها و مهمانپذيرهاي سراسر کشور در طرح نوروزي مشارکت داده شده اند اما کمبود هتل در کشور براي ایام نوروز همچنان محسوس است.

 
 مدير شبکه رزرواسيون هتلهاي ايران به مردم توصیه کرد هرچقدر هموطنان بتوانند زودتر سفرشان را برنامه ريزي کنند، شرایط استفاده از هتل های کشورمان بهتر خواهد بود . 

 
وی در پاسخ به این سوال که مرحله بعدي رزرو هتلها از چه زمانی آغاز خواهد شد، گفت: با انجام مرحله نخست، پيش بيني می شود مرحله دوم رزرو از اواسط اسفندماه انجام شود اما اجراي مرحله بعد رزرو مستلزم خالي بودن هتل هاي موجود در کشور خواهد بود که اين تعداد، به علاوه تعداد بيشتري از هتل ها هستند که در مرحله اول براي رزرو آماده نبودند و در اسفند ماه آماده استقبال از مسافران نوروزي خواهند بود .