امتیاز مثبت
۰
اعتراض خریداران پژو 207 به «صندوق 50 میلیون تومانی»
دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶
کد مطلب: 341756
 
جمعی از مشتریان شرکت ایران خودرو که پژو 207 صندوقدار را پیش خرید کرده اند، در اعتراض به تفاوت 50 میلیون تومانی قیمت این خودرو با نمونه هاچ بک آن، امروز(دوشنبه) مقابل ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت تجمع کردند.
معترضان می گویند اسفندماه پارسال نسبت به ثبت نام خرید این خودرو اقدام کردند و قرار بود در خرداد، تیر، مرداد و شهریور امسال تحویل داده شود.


آنها معترضند: ایران خودرو نه تنها خودروها در زمان مقرر تحویل نداده است؛ بلکه پس از چند ماه تاخیر، آذرماه امسال قیمت 104 میلیون تومان برای خودروی 207 صندوقدار تعیین کرده اند.


این مشتریان ایران خودرو با بیان اینکه زمان تحویل خودروی 207 صندوقدار خرداد بوده نه آذرماه، می گویند: نرخ این خودرو باید با قیمت خردادماه محاسبه شود.


معترضان بیش از هر چیز بر تفاوت 50 میلیون تومانی قیمت نمونه صندوقدار این خودرو با نمونه هاچ بک اعتراض دارند؛ آنها در پلاکاردهایی که در دست گرفته اند، تصویری از خودروی 207 صندوقدار را کنار نمونه «هاچ بک» آن قرار داده و نوشته اند، قیمت کل خودروی 207 بدون صندوق 54 میلیون تومان است و فقط صندوق این خودرو 50 میلیون تومان قیمتگذاری شده است.


به گزارش ایرنا، در یک ماهه اخیر، شماری از مشتریان شرکت های خودروسازی در اعتراض ها به افزایش قیمت برخی از خودروها، مقابل ساختمان اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت تجمع کردند.