امتیاز مثبت
۰
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی بیان کرد
پخش سوخت خودروها در تهران عادی است/ توزیع 2 برابری بنزین در تهران
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
کد مطلب: 328751
 
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی با بیان این که از زمان وقوع زلزله تا ساعت 6 صبح امروز بیش از دو برابر روزهای آینده، بنزین در جایگاه های استان تهران توزیع شد، گفت: هیچ کمبودی در انبارهای ذخیره سازی سوخت در استان های تهران و البرز وجود ندارد و شرایط در حالت عادی قرار دارد.
زیبا اسماعیلی صبح امروز - پنج شنبه- در گفت وگو با  ایرنا درباره آخرین وضعیت تامین سوخت در استان های تهران و البرز، اظهار داشت: وضعیت جایگاه های عرضه سوخت در استان های تهران و البرز عادی است و هیچ کمبودی وجود ندارد.

وی افزود: پس از وقوع زلزله، ستاد مدیریت بحران در شرکت ملی پخش فراورده های نفتی تشکیل و دستورات لازم برای مدیریت عرضه سوخت صادر شد.


سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی اضافه کرد: از زمان وقوع زلزله تا ساعت 6 صبح امروز بیش از دو برابر روزهای آینده، معادل 10 میلیون لیتر بنزین در جایگاه های استان تهران توزیع شد.


اسماعیلی با بیان این که در منطقه شمال غرب تهران، سه میلیون لیتر بیشتر از روزهای عادی بنزین توزیع شده است، گفت: در حالت عادی مصرف بنزین این منطقه 1.3 میلیون لیتر است.


وی خاطرنشان کرد: اکنون شرایط کاملا عادی است و نفتکش های متعددی در حال اعزام به جایگاه عرضه سوخت هستند.

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی با تصریح کردن این که هیچ کمبودی در انبارهای ذخیره سازی سوخت در استان های تهران و البرز وجود ندارد، گفت: با وجود ازدحام و صف های طولانی، گزارشی مبنی بر توزیع نامناسب وجود نداشته است.


اسماعیلی با قدردانی از همراهی نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی، افزود: نیروهای راهنمایی و رانندگی در گشایش معابر شهری برای تردد نفتکش های سوخت رسان و عرضه به موقع سوخت در پمپ بنزین ها کمک زیادی کردند.


وی همچنین درباره وضعیت جایگاه های عرضه سی.ان.جی نیز بیان داشت: شرایط جایگاه های عرضه سی.ان.جی در حالت عادی قرار دارد و هیچ گزارشی مبنی بر قطعی و یا کمبود عرضه سی.ان.جی وجود نداشته است.

به گزارش ایرنا، زمین لرزه ای به بزرگی 5.2 ریشتر ساعت 23:27دقیقه چهارشنبه شب تهران را لرزاند.


این زمین لرزه که در استان های گیلان، البرز، قم، مرکزی و قزوین احساس شد در عمق هفت کیلومتری زمین رخ داد.

کانون این زلزله در مرز استان تهران و البرز و در 3 کیلومتری ملارد(استان تهران) و هفت کیلومتری مشکین دشت(استان البرز) و 9 کیلومتری شهریار(استان تهران) رخ داده است.

این زمین لرزه در طول 50،96 و عرض 35،69 به وقوع پیوسته است.