امتیاز مثبت
۰
موهايي صاف و زيبا حتي در مسافرت +عکس
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب: 279350
 
طراحی کوچک و کم حجم اتومو این امکان را فراهم می کند تا در هنگام مسافرت آن را به راحتی با خود حمل کنید و در هر کجا که مایل بودید موهای خود را حالت دهید.
موهايي صاف و زيبا حتي در مسافرت +عکس
 
اتو موی مسافرتی « Carrera مدل 9261321 » با توان 20 وات جهت صاف کردن و هم چنین حالت دادن به موها کاربرد دارد. طراحی کوچک و کم حجم اتومو این امکان را فراهم می کند تا در هنگام مسافرت آن را به راحتی با خود حمل کنید و در هر کجا که مایل بودید موهای خود را حالت دهید. ولتاژ جهانی 100 تا 240 ولت اتومو امکان استفاده از آن را در هر نقطه از دنیا فراهم می کند. این ولتاژ به صورت خودکار تنظیم می گردد.


طراحی صفحات به گونه ای است که می توان با استفاده از آن ها موج های ریز و بسیار زیبایی بر روی موها ایجاد کرد. صفحات اتوموی مسافرتی دارای روکش سرامیکی می باشند که علاوه بر صاف کردن موها موجب نرمی و درخشندگی موها می گردند.


اتو موی کررا دارای دکمه روشن/ خاموش می باشد که با قرار دادن دکمه در وضعیت روشن دستگاه روشن شده و صفحات شروع به گرم شدن می کنند. دو شاخه را به پریز برق متصل نمائید دستگاه را روشن کنید و منتظر بمانید تا صفحات کاملأ داغ شوند. طول سیم بلند اتومو فضای کافی را جهت کار فراهم می کند. همراه دستگاه کیف نگه داری ارائه شده است که جهت حمل و محافظت از بدنه می توان اتومو را داخل کیف قرار داد.

قيمت اين كالا 25 هزار تومان است . براي خريد آن به اينجا مراجعه كنيد.