امتیاز مثبت
۰
قیمت دستگاه تصفیه هوا چند؟
سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۶
کد مطلب: 276641
 
تصفیه هوای ایرجوی جاسمین امکان تنفس در هوای سالم و پاکیزه را فراهم می کند. این دستگاه موجب تصفیه هوای فضایی با متراژ 99 متر مکعب می گردد.
قیمت دستگاه تصفیه هوا چند؟
 
دستگاه تصفیه هوا «جاسمین مدل »2000 با توان 73وات مناسب جهت استفاده در منازل و محیط های اداری می باشد. هر فرد روزانه نزدیک به 22000 بار تنفس می کند و حدود 15 کیلوگرم هوا در روز نیاز دارد. با توجه به این که تنفس هوای سالم و پاکیزه نیاز ضروری هر فرد است بنابراین حذف آلودگی ها و آلاینده های موجود در محیط بسیار حائز اهمیت است. تصفیه هوای ایرجوی جاسمین امکان تنفس در هوای سالم و پاکیزه را فراهم می کند. این دستگاه موجب تصفیه هوای فضایی با متراژ 99 متر مکعب می گردد.

البته عملکرد دستگاه در محیط های در بسته بهتر بوده و هوای محیط سریع تر تصفیه می گردد. تصفیه هوا جاسمین مجهز به پنج مرحله فیلتراسیون می باشد. این مراحل شامل پیش فیلتر، فیلتر کربن فعال، فیلتر هپا، فیلتر فرمالدهید و گرانول کربن، فیلتر فتوکاتالیست و فیلتر یون ساز می باشند. در مراحل پیش فیلتر ذرات معلق مانند ذرات درشت گرد و غبار جذب فیلتر می گردند.

این فیلتر هم چنین سموم و مولکول های شیمیایی ناشی از اسپری های مختلف، حشره کش ها، لوازم آرایشی و پاک کننده های شیمیایی را از بین می برد. فیلتر هپا می تواند 99.7 درصد ذرات بزرگ تر از 0.3 میکرون را جذب نماید. کیفیت فیلتر هپا مشابه فیلترهای مصرفی برای تصفیه هوای اتاق های عمل جراحی جهت حذف باکتری و ویروس ها است.

میزان حجم باد دهی دستگاه در سرعت کم، متوسط و زیاد به ترتیب,95,119 CFM 65می باشد. بر روی بدنه دستگاه دکمه های لمسی به همراه چراغ های نشان گر ال ای دی تعبیه شده است که با استفاده از آن ها می توان تنظیمات دستگاه را به سهولت انجام داد.  
 
با لمس دکمه روشن/ خاموش دستگاه روشن شده و شروع به تصفیه هوا می کند. این دستگاه مجهز به فن کم صدا با سه سرعت کم، متوسط و زیاد می باشد. کارکرد فن موجب گردش هوای محیط اطراف، عبور حجم هوای بیشتر از فیلترها و تصفیه کامل هوای اطراف می گردد. با لمس دکمه سرعت می توان سرعت فن را در سه حالت کم، متوسط و زیاد تنظیم نمود. ویژگی تصفیه هوای 2000 جاسمین مجهز بودن به تایمر هفت ساعته دیجیتالی است که با استفاده از آن می توان ساعت خاموش شدن دستگاه را تنظیم نمود. زمانی که فیلتر هپا نیاز به تعویض داشته باشد چراغ نشان گر مربوط به آن روشن می گردد که نشان دهنده زمان تعویض فیلتر می باشد. جهت فعال کردن عملکرد تولید یون کافی است دکمه تولید یون را فشار دهید.   برای خرید این دستگاه به قیمت 500 هزارتومان به اینجا مراجعه کنید.