امتیاز مثبت
۴
نوبخت اعلام کرد:
چه کسانی سبد کالا می‌گیرند؟
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۰۶
کد مطلب: 215936
 
سخنگوی دولت اعلام کرد: بر اساس مصوبه امروز هیات دولت، دانشجویان متاهل، طلاب، خبرنگاران و هنرمندان هم سبد کالایی دریافت می کنند.
چه کسانی سبد کالا می‌گیرند؟
 

اقتصاد ایران آنلاین: «محمدباقر نوبخت» روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: هیات دولت در جلسه امروز به چگونگی توزیع دو سبد کالا در بهمن و اسفند پرداخت و دولت در مورد شمول افرادی که برای دریافت این دو سبد کالا تعیین شده بودند، هم مصوبه ای داشت.


به گزارش ایرنا، سخنگوی دولت در ادامه تشریح مصوبات امروز جلسه هیات دولت اظهار داشت: توزیع سبدهای کالایی در کنار سایر پرداخت های یارانه ای در سال 1393 حداقل فصلی یک بار صورت می گیرد.

نوبخت اضافه کرد: آقای روحانی تاکید داشتند و به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی برای تامین منابع لازم جهت توزیع سبدهای کالایی ماموریت دادند.

سخنگوی دولت تصریح کرد: امروز ضمن اینکه هیات وزیران به موضوع توسعه شبکه ریلی کشور و قطار شهری پرداخت، گزارش هایی نیز در این ارتباط دریافت کرد.

نوبخت گفت: در سال 1393 بیش از هزار و 500 میلیارد تومان از یک ردیف درآمد هزینه برای توسعه زیرساخت های ریلی و 500 میلیارد تومان در خصوص راهداری و بهسازی وضعیت جاده های کشور اختصاص یافت.