امتیاز مثبت
۰
افزایش 25 درصدی تعرفه کوتاهی موی آقایان +جزئیات
جمعه ۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۳
کد مطلب: 278522
 
رییس اتحادیه آرایشگران مردانه با بیان اینکه تعرفه کوتاهی مو برای آقایان 12 هزار تومان است، از افزایش 25 درصدی این نرخ از حدود 10 روز آینده خبر داد.
مصطفی گواهی در گفت‌و‌گو با ایسنا اظهار کرد: نرخ کوتاهی مو برای آقایان از حدود 10 روز آینده به 15 هزار تومان افزایش می یابد.

 
هزینه شست و شوی مو و خدمات جانبی تعرفه مشخصی ندارد

 
وی درباره هزینه شست و شوی مو و خدمات جانبی که در هنگام اصلاح مو صورت می گیرد، گفت: این خدمات تعرفه مشخصی ندارد و براساس توافق طرفین تعیین می‌شود. چون مغازه‌هایی که در بالای شهر قرار دارند نرخی گران‌تر داشته و تعرفه این خدمات در برخی آرایشگاه‌ها که از حوله‌های یکبار مصرف استفاده می‌کنند یا نوع شامپوی آن ها متفاوت است متغیر است.

 
گواهی افزود: لوکس بودن دکوراسیون آرایشگاه نیز منجر به افزایش تعرفه این خدمات می‌شود که البته کاملا توافقی است.

 
نرخ درجه یک کوتاهی مو و بدون شست و شو 12 هزار تومان است

 
رییس اتحادیه آرایشگران مردانه همچنین با بیان اینکه تعرفه کوتاهی مو بدون شست و شو درجه بندی دارد، گفت: نرخ درجه یک کوتاهی مو و بدون شست و شو 12 هزار تومان، درجه دو 10 هزار تومان و درجه سه 8000 تومان است و خدمات جانبی براساس نوع خدمات و منطقه قرارگیری آرایشگاه متفاوت است.

 
وی درباره نرخ اصلاح صورت توضیح داد: اصلاح صورت نیز در سه نوع تقسیم بندی می‌شود که درجه سوم آن 4000 تومان و در جه دوم و اول آن به ترتیب 5000 تومان و 6000 تومان است.

 
به گفته گواهی به زودی اصلاح از نوع ممتاز برای اصلاح صورت اجرایی می‌شود که البته به آرایشگاه‌های خاصی این اجازه داده خواهد شد و باید ویژگی های خاصی داشته باشند. نرخ این نوع اصلاح 30 هزار تومان است.