امتیاز مثبت
۰
افزایش 50 بازار میوه و تره بار در سال جای
يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷
کد مطلب: 329101
 
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین ضمن بیان ساخت و راه اندازی 22 بازار میوه و تره بار، از 28 بازار در حال احداث در سال جاری خبر داد و آن را در راستای صیانت از کرامت انسانی و رعایت حقوق شهروندی دانست.
به گزارش اقتصاد ایران آنلاین به نقل از سازمان مدیریت میادین، مهندس عبدالحسین رحیمی با اشاره به تلاش سازمان مدیریت میادین در افزایش کیفیت و کمیت خدمات به شهروندان گفت: در سال جاری 22 بازار میوه و تره بار در نقاط مختلف شهر تهران ساخت و راه اندازی شده است و 28 بازار دیگر نیز در دست ساخت است که تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین با تاکید بر اینکه رفاه کارگران از مهم‌ترین دغدغه‌های سازمان مدیریت میادین است اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون 10 خوابگاه کارگری با رعایت استانداردها جهت رفاه کارگران احداث و به بهره‌برداری رسیده است و تلاش می‌کنیم این روند ادامه یابد.

وی در ادامه به راهبرد دکتر نجفی، شهردار تهران در مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: در راستای تحقق شعار تهران شهر امید، مشارکت و شکوفایی، سازمان مدیریت میادین بسترهای لازم را برای ورود و حضور بخش خصوصی آماده کرده است و تعدادی از بازارهای میوه و تره بار با مشارکت بخش خصوصی در دست ساخت است.

مهندس عبدالحسین رحیمی در پایان گفت: تعدادی از بازارهای میوه و تره بار به بهره برداری رسیده‌اند و در مدار افتتاح قرار گرفته‌اند که به زودی افتتاحیه رسمی بازارها برای تمامی آنها برگزار خواهد شد.