امتیاز مثبت
۰
هر پیام رسان داخلی چه تعداد کاربر دارد؟
شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
کد مطلب: 333305
 
انجمن سواد رسانه ای ایران در تازه ترین آمار خود از نحوه فعالیت کاربران در پیام رسان های داخلی، مجموع میزان نصب پیام رسان های داخلی در فروشگاه گوگل پلی و کافه بازار را اعلام کرده است.
این روزها بحث بر سر کوچ کاربران ایرانی به پام رسان های بومی داغ است. آمار نشان می دهد بیش از 40میلیون کاربر ایرانی، تلگرام را به عنوان شبکه اجتماعی محبوب خود انتخاب کرده اند و مطمئنا خروج این تعداد از تلگرام و حضور آنها در پیام رسان های داخلی، مستلزم وجود شرایطی ویژه و ملموس بودن توانمندی بالا و امنیت مناسب این شبکه های اجتماعی است.

 
ایران نوشت: انجمن سواد رسانه ای ایران در تازه ترین آمار خود از نحوه فعالیت کاربران در پیام رسان های داخلی، مجموع میزان نصب پیام رسان های داخلی در فروشگاه گوگل پلی و کافه بازار را اعلام کرده است.

 
طبق این آمار، کمی بیش از 2میلیون و 500 هزار کاربر تاکنون پیام رسان بومی سروش را نصب کرده اند و این تعداد برای دیگر پیام رسان داخلی یعنی ویسپی به کمی بیش از 700هزار کاربر می رسد. گفتنی است که طبق آمار انجمن سواد رسانه ای ایران، تعداد کاربرانی که به نصب پیام رسان بومی گپ پرداخته اند، کمی بیش از 300 هزار نفر است و این رقم برای شبکه اجتماعی بله به بیش از سیصد هزار نصب اپ می رسد.

 
پیام رسان داخلی آی گپ را نیز کمی بیشتر از 250 هزار کاربر نصب کرده اند و تعداد کاربران ایتا نیز به بیش از صد هزار نفر می رسد. همچنین تاکنون تعداد کاربران پیام رسان بومی بیسفون پلاس نیز به بیش از شصت هزار نفر رسیده است.