۲۷
 
امتیاز مثبت
۶
آقای روحانی چقدر به لحاظ اخلاقی شبیه احمدی نژاد شده اید!
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۲:۴۵
کد مطلب: 175572
 
و شگفتا تفکری که روزی از برخورد زشت «بگم؟ بگم؟» احمدی نژاد مینالید امروز درست در همان مسیر و این بار با واژه هایی نظیر «نذار بگم، نذار بگم» پای در همان راه نهاده تا باردیگر ثابت کند سیاستمداران ما چندان تفاوتی باهم ندارند و اگر روزی خودشان در همان موقعیتی که به آن انتقاد می کنند قرار گیرند، همان کاری را می کنند که پیشینیان کردند و تنها تفاوت شان در تظاهر است.
آقای روحانی چقدر به لحاظ اخلاقی شبیه احمدی نژاد شده اید!
 
ارسطو می گفت:«گاه بیشتر اموری که ما ناپسند و مکروه می شماریم خود دارا هستیم» و حسن روحانی که اینقدر به اخلاق ناپسند احمدی نژاد می تاخت خود داری همان صفات شده است.
رفتار دیروز حسن روحانی و لحن تحقیرآمیز و از موضع بالای او در مناظره انتخاباتی تداعی کننده رفتار احمدی نژاد درسال ۸۸ بود.

احمدی نژاد نیز در سال ۸۸ و در مناظره انتخاباتی با میرحسین موسوی با لحن و ادبیاتی ناخوشایند با او رفتار وپرونده ای به همراه داشت و مدام به اومی گفت:«بگم؟بگم؟»که پس از آن مناظره اصلاح طلبان چنان تند و بد از رفتار احمدی نژاد سخن گفتند که تو گویی جنایتی سخت مرتکب شده است.(که البته نا پسند بود).

و شگفتا تفکری که روزی از برخورد زشت «بگم؟ بگم؟» احمدی نژاد مینالید امروز درست در همان مسیر و این بار با واژه هایی نظیر «نذار بگم، نذار بگم» پای در همان راه نهاده تا باردیگر ثابت کند سیاستمداران ما چندان تفاوتی باهم ندارند و اگر روزی خودشان در همان موقعیتی که به آن انتقاد می کنند قرار گیرند، همان کاری را می کنند که پیشینیان کردند و تنها تفاوت شان در تظاهر است.

روحانی با لحنی تحقیر آمیز و عصبی محسن رضایی را مورد خطاب قرار داد و آنجا که می بایست به سوال روشن قالیباف در مورد تفاوت نظر و عملش نسبت به آزادی بیان دانشجویان پاسخی واضح می داد، وارد مشکلات کلانتری ها شد و سرانجام پاسخ نداد که چرا معتقد به نقش تزئینی دانشجویان است ودرخفا چیزی و در علن موضعی دیگر می گیرد و چرا فکر می کند فعالیت سیاسی دانشجویان درد سر است؟! درعوض درست مانند احمدی نژاد که هنگام باخت به تخریب روی می آورد و دم از افشاگری می زد مدام گفت:« نذار بگم،نذار بگم».

آقای روحانی فراموش کرده که آمده بود آنجا که بگوید نه آنکه نگوید واگر حرف آنقدر بد است که نباید بگوید چرا مطرح می کند و اگر بد نیست چرا توضیح نمی دهد؟آیا این همان راه و مسیر احمدی نژاد نیست که روحانی و دوستانش در طول ۴سال گذشته مدام از آن انتقاد می کردند؟اگر رفتاری بد است برای همه بد است و اگر خوب است برای همه خوب است نمی شود گفت برای احمدی نژاد بد بود و برای روحانی خوب است.آقای روحانی حتما می داند اخلاق نسبی نیست.

اگر چنین حکم کنیم اخلاق را سلیقه ای و باندی و شخصی کرده ایم.از آقای روحانی انتظار آن بود که شبیه احمدی نژاد نشود چرا که نتیجه مدیریت بگم بگم ها را اکنون مردم به نیکی دریافته اند و تکرار آن این بار در قامت مردی که لباس روحانیت بر تن دارد شایسته این مردم نیست.
 
 
 


محمود
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۰۵:۱۹:۵۱
بخوری مال مسلمان وچومالت بخورن/بانگ وفریادبراری که مسلمانی نیست (10328)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۰۷:۲۲:۳۴
با سلام اگه ناگفته هایی هست اقایان روحانی و عارف بگن اینقدر تو دلشون نگه ندارن ولی هم خودشون میدونن هم همه ی مردم هیچ چیز ناگفته ای نیست که این اقایان تا به حال طاقت اورده باشن و نگفته باشن پس شمارو بخدا بس کنید مردم ما بیصیر و باهوشن اینقدر مغلطه کاری بسه خسته شدیم از این سیاه نمایی ها اینو به اقای احمدی نژادم میگم مردم ارامش و اسایش میخوان نه بلبشو هرج و مرج تورو بخدا بس کنید . (10333)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۰۸:۰۳:۱۹
سايت محترم از شما بعيد است كاش يك بار ديگر مناظره را گوش مي داديد انجا كه اقاي روحاني از خود دفاع كرد ومنش واخلاقش همانطور كه گفت تخريب نيست ونبوده وچون ديگران با اين شيوه آمده بودند ايشان مجبور به تقابل به مثل شدند واز خود دفاع كردند وگرنه شما در جايي ديگر ديديد كه اقاي روحاني شخصيت ديگران را تخريب كند ؟خواهشا انصاف داشته باشيد. (10338)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۰۸:۱۴:۲۷
آقای روحانی از شما بعید بود. چرا وقتی عصبی میشید کنترل اعصاب خودتون رو از دست میدید و از چیزایی که نباید بگید حرف میزنید؟این برای کسی که می خواد رییس جمهور بشه خوب نیست (10340)
 
رویا
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۰۸:۳۳:۱۶
من دیگه به روحانی رای نمی دم چون نشون داد که می تونه احمدی نژاد دیگه ای باشه. (10341)
 
arezoo
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۰۸:۳۷:۳۶
شما دیگر چه جماعتی هستید!عجبا.... (10344)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۰۸:۴۸:۴۰
شما اگر مرد بودی و برای گفتن افراد نه نگفتن آنها ارزش قائل می شدی وقتی جلیلی (مشابه احمدی نژاد که 8 سال ملت رو با بگم بگم خر کرد) گفت 6 نفر بدهی معوقه بانکی به مبلغ 5 هزار میلیارد دارند چرا اونجا خونت به جوش نیومد و نگفتی احمدی نژاد دیگری در راه است. اگر جلیلی اسم یکی از این 6 نفر را هم میگفت یک چیزی ولی نگفتن نام این افراد و فقط بیان چنین مواردی قطعا" حکایت از ... است که در جلیلی و احمدی نژاد زیاد دیدیم. در ضمن شما 4 سال پیش در همان مناظره مورد اشاره موضعت چی بود. (10351)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۰۸:۵۰:۵۰
شما مگه از عقاید خفای اون خبر دارید که اینطوری موضع می گیرید؟ چرا انقدر گناهان دیگران رو به دوش می کشید؟ (10352)
 
جناح خدا
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۰۹:۳۶:۱۵
اگر تلویزیون ما هم همون منظاره ای که شما دیدین رو پخش کرد پخش کرده کسی که کپی برابر با اصل احمدی نزاد بود دکتر جلیلی بود نه دکتر روحانی - آقای جلیلی تاکتیکی کاملا شبیه احمدی نزاد دارد (10355)
 
United States
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۰:۳۳:۴۸
تفاوت اینجاست که آقای احمدی نژاد عکس خانم موسوی رو از جیب درآوردند و آقای روحانی عملکرد فرد مقابل را به وی یادآور شدند (10357)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۰:۳۵:۱۸
جرا حرف بيخود ميزني
اقاي قاليباف در صدا و سيما جلوي 70ميليون نفر به اقاي روحاني داره ي گه تو اين كا ركردي و خودش دوستدار دانشجو معرفي مي گنه شما توقع داري اقاي روحاني از خودش دفاع نكنه
خوبه والا اگر جواب نميداد كه مي گفتيد كم اورد و قالي باف دايه مهربانتر از مادر بود (10358)
 
جلال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۲:۰۲:۵۰
این طرف دارهای روحانی عجب ادبی دارن؟حرف بی خود یعنی چی؟خب نویسنده این سایت نظرش رو نوشته چرا بی ادبی می کنی؟اصلا کل حرف این که نباید بی ادبی کرد و بی ادبانه برخورد کرد...و از این راه به بام ریاست رسید (10375)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۱:۱۴:۰۹
کی شروع کرد (10361)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۱:۲۰:۱۹
این جلیلی هست که کپی احمدی نژاد هست نه روحانی (10364)
 
رستگار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۱:۲۰:۲۴
بابا خب راست میگه کار روحانی همه رو یاد احمدی نژاد انداخت . من خودم به یاد اون افتادم (10365)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۱:۳۸:۴۹
ای ملت کوفه خجالت بکشید این همون احمدی نژاده که چهار سال پیش همتون تحسینش میکردید چی شد؟ چی به سر همتون اومد؟
واقعا متاسفم واستون بوقلمون صفتها (10367)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۱:۴۵:۵۱
اون افرادی که توی مناطره دیروز اخباری داشتند و نگفتند و توی دلشون نگه داشتن نباید این کارو میکردن چون قطعا یه روزی رودل میکنن
لعنت به هرچی آدم تفرقه افکن و ضدولایت فقیهه (10371)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۱:۴۷:۴۵
کار روحانی بد بود از ایشون بعید بود که چنین کاری بکنه. من از ایشون برگشتم. دیگه به ایشون رای نمی دم (10372)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۳:۵۱:۳۸
قبول دارم (10398)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۶:۲۹:۲۵
سلام بر قاليباف (10418)
 
ایران
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۶:۴۰:۵۶
روحانی و فقط روحانی (10419)
 
مهربان
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۶:۴۴:۲۱
بابا اين حرفا يعني چي؟ ما كسي را مي خواهيم كه بتونه براي اين كشور كنه. تصور نمي كنم با دعوا بشه كار كرد (10421)
 
سالاري
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۶:۵۱:۵۸
اقاي روحاني واقعا از شما بعيد بود همون راه احمدي ن‍ژاد رو بريد (10423)
 
محبوبه
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۷:۰۶:۲۸
كار روحاني قابل دفاع نيست بايد عذرخواهي كنه (10427)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۸:۰۳:۰۸
و چه به درستي گفتيد كه " تكرار احمدي نژادي ديگر ، شايسته اين مردم نيست" (10431)
 
۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۲۰:۳۹:۰۲
من که عمرا دیگه به روحانی رای نمی دم (10450)
 
arash
Netherlands
۱۳۹۲-۰۳-۱۹ ۰۰:۰۳:۵۵
فیلم مثلا خصوصی روحانی بعد از مناظره دیشب که در یو تیوب پخش شد دقیقا بصورت خیلی آشکار داره از عملکرد بدش دفاع میکنه و در یک فرار به جلو هی تکرار میکنه اگه میخواستم میگفتم و از فتوت و مردانگی و جوانمردی بدور بود که بگویم و خودش رو جوانمرد معرفی میکنه ، جالبه اسم فیلم فیلم خصوصی روحانیه ولی کاملا مشخصه دارن فیلم بازی میکنن و فیلمبردار هم سریعا اون رو تو یوتیوب منتشر میکنه (10472)