امتیاز مثبت
۱
سود موسسات آموزشی از فروش کتاب و بسته های آموزشی چقدر است؟
درآمد 1000 میلیاردی موسسات آموزش کنکور!
جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۳
کد مطلب: 204452
 
این آموزشگاه ها سود فعالیت غیرانتفاعی! خود را با کاهش خدمات و تعداد بالای دانش آموزان تضمین می کنند و با ارائه تابلویی بزرگ شده از خدمات خود، به خانواده ها می قبولانند که، انتخاب دیگری برای موفقیت فرزندان خود ندارند.
درآمد 1000 میلیاردی موسسات آموزش کنکور!
 

اقتصاد ایران آنلاین-فهیمه اکبری صحت: کلاس، کتاب، برنامه ریزی و قبولی صددرصدی در رشته دلخواه، محورهای شعارهایی هستند که با آغاز فصل کنکور فصل تازه ای را در تبلیغات کشور رقم می زنند. تیزرهایی که به دنبال هم خبر از برنامه ویژه ای برای کنکوری ها می دهند و کتاب هایی که تضمین قبولی صددرصدی در رشته دلخواه را به داوطلبان کنکور کشور می دهند. موسسات آموزشی چندسالی است که به بنگاه های اقتصادی بزرگی تبدیل شده و فرصت رقابتی عظیمی به وجود آورده اند. 

در این میان هم در بازار آشفته آموزش کشور، فرصت طلبي برخي موسسات و آموزشگاه هاي علمي آزاد شدت بيشتري پيدا مي كند. مشاوره تحصيلي، مهارت تست زني، افزايش روحيه و غلبه بر اضطراب با حضور استاد مسلم روان شناسي دكتر...، صددرصد تضميني، تمام شهريه كلاس ها پس از قبولي در كنكور دريافت مي شود. ابتدا شعارهاي تبليغي موسسه دستمايه شوخي است، اما با وجود آگاهي از بزرگنمايي شعارهاي موسسه، دو نفر از جمع پنج نفره براي تماس و ثبت نام در آن وسوسه مي شوند.
 
با وجود تاكيد بر هوشياري در برابر سوءاستفاده برخي از موسسات كنكور هنوز