امتیاز مثبت
۰
خردکن سانی هديه اي براي كدبانو خانه شما
شنبه ۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب: 278884
 
خردکن سانی هديه اي براي كدبانو خانه شما
 
خردکن 3-2-1 « Sunny مدل SFP-5000 »با توان 700 وات به دلیل قدرت بالا و حجم نسبتأ زیاد و سرعت عمل قابل توجه در چند ثانیه مواد غذایی را خرد می کند و به سادگی قابل تمیز کردن می باشد. با استفاده از این خردکن می توان مواد غذایی مانند غذاهای خشک ، سیر، پیاز، سبزیجات ، گوشت پخته و خام، گردو، بادام، خرده نان و پنیر را خرد کرد.


ویژگی این دستگاه عملکرد آسان آن می باشد که فقط با فشار بر روی درپوش دستگاه روشن شده و شروع به کار می کند. خردکن سانی مجهز به تیغه های بسیار تیز و برنده از جنس استیل ضدزنگ می باشند که قادر به خرد کردن موادی مانند گوشت می باشد.


این تیغه ها قابل جدا شدن از بدنه می باشند. سهولت در تمیز کردن از ویژگی های این دستگاه می باشد. برای خارج کردن تیغه ابتدا با یک دست کاسه را گرفته و با انگشت اشاره دست دیگر بر روی دکمه تیغه فشار آورید. سپس کاسه و تیغه را همزمان بلند کرده و از دستگاه جدا کنید.


مواد غذایی جهت خرد شدن داخل کاسه ی خردکن قرار می گیرند. این کاسه قابل جدا شدن از بدنه بوده و به راحتی می توان آن را تمیز کرد. درپوش شفاف خردکن امکان کنترل بهتر و آسانتر فرایند خرد شدن مواد غذایی را فراهم می کند. این خرد کن مجهز به موتور قدرتمند با ترموستات می باشد که در صورت گرم شدن بیش از حد موتور، جهت محافظت از موتور دستگاه به صورت خودکار خاموش می شود.


هنگام استفاده از دستگاه با فشار متناوب کار کنید تا مخلوط بدست آمده ریز و یکنوخت شود. اگر مواد غذایی به جداره چسبیده باشد آن ها را با کاردک جدا کرده و داخل کاسه بریزد. اگر در صورت فشار دادن روی سرپوش، دستگاه به کار نیفتد توجه کنید که تکه های مواد غذایی به کناره درون سرپوش که در تماس با کاسه است چسبیده نشده باشد.


 قيمت اين كالا 108 هزار ريال براي خريد به اينجا مراجعه كنيد.