امتیاز مثبت
۰
مخالفت اعضای کمیسیون تلفیق مجلس با افزایش قیمت بنزین در سال 97
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳
کد مطلب: 329337
 
مخالفت اعضای کمیسیون تلفیق مجلس با افزایش قیمت بنزین در سال 97
 
 عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 97 از مخالفت اعضای این کمیسیون با افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده خبر داد.
 به گزارش خانه ملت، رسول خضری با اشاره به جلسه امروز شنبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97 کل کشور گفت: امروز تبصره 18 در کمیسیون بررسی شد که در قسمت درآمدی آن آمده به دولت اجازه داده می شود صد در صد منابع حاصل از مابه التفاوت قیمت حامل های انرژی در سال 97 نسبت به قیمت این حامل ها در سال 96 را به حساب خاصی نزد خزانه داری کل کشور واریز شود.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت برای ایجاد اشتغال قیمت حامل های انرژی را به 17 هزار و 400 میلیارد تومان افزایش داده بود که بر این اساس بنزین به لیتری1500 تومان می رسید و قیمت گازوئیل هم 100 تومان افزایش می یافت.

وی با بیان اینکه پیشنهاد حذف بخش افزایش قیمت بنزین ازسوی آقای فلاحت پیشه و بنده مطرح شد، گفت: در نهایت این پیشنهاد حذف رأی آورد و باید منتظر نظر نمایندگان در صحن علنی ماند.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97 اضافه کرد: به دنبال افزایش قیمت حامل های انرژی، قیمت سایر خدمات و کالاها نیز افزایش می یافت.

خضری خاطرنشان کرد: پیش از این نیز دولت درآمدهایی برای ایجاد اشتغال داشته اما تغییری ندیده ایم لذا این افزایش قیمت نیز نمی توانست چندان در رفع بیکاری کمک کند.