امتیاز مثبت
۰
دستگاه بازی سونی پلی استیشن 2
بازی حرفه‌ای با پرفروش‌ترین پلی استیشن SONY +قیمت
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۰
کد مطلب: 248814
 
قابلیت اجرای بدون نقص بازی های پلی استیشن1 (ps1) و فیلمهای DVD و CD های صوتی بدون نیاز به برنامه پردازنده Toshiba & Sony Emotion Engine 294.9 MHz / حافظه 32مگابایت/ 900 گرم / محتویات شامل: دستگاه PS2 + دسته + سیم برق و کابل AV استریو
بازی حرفه‌ای با پرفروش‌ترین پلی استیشن SONY +قیمت
 
اقتصاد ایران آنلاین: فروش بیش از 100 میلیونی این کنسول موید قدرت و محبوبیت این کنسول نسل ششم است. چرا که شما هرگونه بازی و مناسب برای هر سلیقه و سنی که بخواهید بر روی کنسول PLAYSTATION 2 خواهید یافت.

دستگاهی که در ایران نیز بسیار پر فروش است و با انکه از تولد آن بیش از 10 سال میگذرد اما همچنان برای شرکت سونی سودآوری دارد. قدرت اصلی PLAYSTATION 2در بازیهای بسیار زیبا و متنوع آن است، از قبیل بازیهایی چون: Metal Gear Solid, Final Fantasy, ISS, FIFA, Need for Speed, Gran Torismo, God of War و ...

پلی استیشن ۲ (PlayStation 2) به طور مختصر "Ps2" دومین کنسول از محصولات شرکت سونی، جانشین کنسول موفق پلی استیشن و قبل از پلی استیشن ۳ در سری پلی استیشن قرار دارد. خبر ساخته شدن آن در مارس سال ۱۹۹۹ داده شد و یک سال بعد در ژاپن منتشر شد.


Ps2 قسمت مهمی از نسل ششم تاریخ بازیهای کامپیوتری و پرفروش ترین کنسول تاریخ است، با فروش ۱50 میلیون نسخه تا آخر سال ۲۰10. در ۲۹ نوامبر سال ۲۰۰۵ پلی استیشن ۲ سریع ترین کنسولی شد که توانسته بود ۱۰۰ میلیون نسخه روانه بازار کند. قیمت این دستگاه از سری پلی استیشن‌های «سونی» حدود 407 هزار تومان است.
 
 
 


از عملکرد دولت یازدهم در بخش مسکن رضایت دارید؟
بله
خیر