امتیاز مثبت
۱
دستگاه بازی سونی پلی استیشن 2
بازی حرفه‌ای با پرفروش‌ترین پلی استیشن SONY +قیمت
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۰
کد مطلب: 248814
 
قابلیت اجرای بدون نقص بازی های پلی استیشن1 (ps1) و فیلمهای DVD و CD های صوتی بدون نیاز به برنامه پردازنده Toshiba & Sony Emotion Engine 294.9 MHz / حافظه 32مگابایت/ 900 گرم / محتویات شامل: دستگاه PS2 + دسته + سیم برق و کابل AV استریو
بازی حرفه‌ای با پرفروش‌ترین پلی استیشن SONY +قیمت
 
اقتصاد ایران آنلاین: فروش بیش از 100 میلیونی این کنسول موید قدرت و محبوبیت این کنسول نسل ششم است. چرا که شما هرگونه بازی و مناسب برای هر سلیقه و سنی که بخواهید بر روی کنسول PLAYSTATION 2 خواهید یافت.

دستگاهی که در ایران نیز بسیار پر فروش است و با انکه از تولد آن بیش از 10 سال میگذرد اما همچنان برای شرکت سونی سودآوری دارد. قدرت اصلی PLAYSTATION 2در بازیهای بسیار زیبا و متنوع آن است، از قبیل بازیهایی چون: Metal Gear Solid, Final Fantasy, ISS, FIFA, Need for Speed, Gran Torismo, God of War و ...

پلی استیشن ۲ (PlayStation 2) به طور مختصر "Ps2" دومین کنسول از محصولات شرکت سونی، جانشین کنسول موفق پلی استیشن و قبل از پلی استیشن ۳ در سری پلی استیشن قرار دارد. خبر ساخته شدن آن در مارس سال ۱۹۹۹ داده شد و یک سال بعد در ژاپن منتشر شد.


Ps2 قسمت مهمی از نسل ششم تاریخ بازیهای کامپیوتری و پرفروش ترین کنسول تاریخ است، با فروش ۱50 میلیون نسخه تا آخر سال ۲۰10. در ۲۹ نوامبر سال ۲۰۰۵ پلی استیشن ۲ سریع ترین کنسولی شد که توانسته بود ۱۰۰ میلیون نسخه روانه بازار کند. قیمت این دستگاه از سری پلی استیشن‌های «سونی» حدود 407 هزار تومان است.