امتیاز مثبت
۰
معرفی سشوار چرخشی بابیلیس مدل AS570SDE
هم سشوار؛ هم بابیلیس +عکس
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۹
کد مطلب: 302229
 
سشوار چرخشی بابیلیس مدل AS570SDE دستگاهی دو منظوره با کاربرد آسان است که با حداکثر توان 1000 وات به راحتی موهای شما را خشک کرده و به حالت دلخواه درمی آورد.
هم سشوار؛ هم بابیلیس +عکس
 
 سری چرخشی این سشوار با عملکرد دو جهته در کمترین زمان بهترین نتیجه را به شما خواهد داد، ویژگی منحصر به فرد دستگاه قابلیت چرخش آن در راستای حرکت دست شما می باشد و نیاز شما را برای تنظیم جهت چرخش مرتفع می سازد. این دستگاه با داشتن سیستم یون ساز، هنگام صاف کردن و حالت دادن به موها، درخشندگی و لطافت طبیعی آن ها را حفظ کرده و آسیبی به ریشه و ساقه مو وارد نخواهد شد.

سشوار چرخشی 570 بابیلیس مجهز به 3 سری متنوع بوده که شامل برس چرخشی بزرگ با قطر 50 میلی متری، برس چرخشی متوسط با قطر 36 میلی متر و سری متمرکز کننده است. روی بدنه سشوار کلید عملکرد چرخشی و کلید کنترلی کشویی وجود دارد که برای روشن و خاموش کردن دستگاه و انتخاب وضعیت باد سرد جهت تثبیت حالت مو و دو حالت باد گرم جهت حالت دادن به موها به کار می رود.
فیلتر پشتی دستگاه نیز از ورود اشیا ریز خارجی به موتور سشوار جلوگیری کرده و موجب طولانی تر شدن عمر مفید دستگاه می گردد. سیم بلند 1.8 متری وسیله با قابلیت چرخش 360 درجه در محل اتصال کار با سشوار را آسان نموده و محدوده خوبی را در اختیار شما قرار خواهد داد. در ضمن یک کیف نگهداری جهت حمل و جابجایی دستگاه همراه با این مجموعه ارائه شده است. قیمت این کالا 282 هزار تومان است. برای خرید اینجا کلیک کنید.