امتیاز مثبت
۰
پرتقال شب عید 2300 و سیب 2200 تومان شد
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۰
کد مطلب: 306199
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: قیمت هر کیلو پرتقال تنظیم بازار با 150 تومان کاهش در تهران و شمیرانات با قیمت 2300 تومان عرضه می‌شود.
علی اشرف منصوری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی فارس گفت: در جلسه کمیته مرکزی تعاون روستایی تهران قیمت پرتقال تنظیم بازار کاهش یافت و مقرر شد تا از فردا هر کیلو پرتقال در تهران و شمیرانات با 150 تومان کاهش به قیمت 2300 تومان عرضه شود.

 
وی با بیان اینکه از آغاز توزیع پرتقال تنظیم بازار هر کیلو پرتقال با قیمت 2450 تومان در تهران و شمیرانات توزیع شد، افزود: از فردا در این مناطق هر کیلو پرتقال با قیمت 2300 تومان عرضه می‌شود.

 
منصوری تصریح کرد: در سایر شهرستان‌های استان تهران هر کیلو پرتقال تنظیم بازار با قیمت 2100 تومان توزیع می‌شود.

 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران بیان داشت: قیمت سیب تنظیم بازار در استان تهران هر کیلو 2200 تومان است.

 
منصوری با بیان اینکه در مجموع سیب و پرتقال تنظیم بازار در 315 مرکز از جمله 40 مرکز میوه و تره‌بار شهرداری تهران توزیع می‌شود، گفت: تمام خرده فروشان استان تهران در صورت تمایل می‌توانند در تنظیم بازار میوه شب عید ورود کنند.

 
وی با اشاره به اینکه اصناف در طرح تنظیم بازار میوه شب عیدتاکنون مشارکت نکرده‌اند، گفت: شرایط برای ورود اصناف به طرح تنظیم بازار فراهم است و متقاضیان می‌توانند درخواست خود را به سازمان تعاون روستایی تهران و شهرستان‌های استان ارائه کنند.