امتیاز مثبت
۰
وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد
جزئيات ثبت نام در مسکن ویژه تهران
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۲۳
کد مطلب: 154387
 
بر اساس شرایط مسکن ویژه تهران، قسط پنجم پرداختی توسط متقاضیان مبلغی معادل ۴۰۰ الی ۴۵۰ میلیون ریال قبل از تحویل واحد خواهد بود.

تسنیم: وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای شرایط ثبت نام مسکن ویژه تهران را اعلام کرد که بر این اساس افرادی که به تازگی اقدام به ثبت نام در مسکن ویژه تهران می نمایند باید اقدامات ۱۰ گانه زیر را انجام دهند.

۱-مراجعه به بانک مسکن و درخواست افتتاح حساب برای مسکن ویژه تهران

۲-مراجعه به سایت ثبت نام اینترنتی طرح به آدرس www.tehran-maskanmehr.net جهت تکمیل ثبت نام اینترنتی (۵ روز بعد از افتتاح حساب)

تبصره : در صورت وجود مشکل در ثبت نام اینترنتی به آدرس کارگزار واقع در خیابان میرزای شیرازی – کوچه هفتم – ساختمان برنا- شرکت سبزاندیشان پایتخت مراجعه نمایند.

۳-متقاضیانی که هم اکنون در این طرح ثبت نام می نمایند باید توجه داشته باشند که بلافاصله بعد از تایید مدارک ارسالی در سایت می بایست ۲۰۰ میلیون ریال قسط دوم را واریز نمایند.

۴-سررسید ۲۰۰ میلیون ریال قسط سوم اول خرداد ۹۲ و سررسید ۲۰۰ میلیون ریال قسط چهارم اول شهریور ۹۲ می باشد.

۵-همزمان با تحویل واحد به متقاضی (نیمه دوم سال ۹۲ ) طبق دستورالعمل ثبت نام معادل ۳۰ درصد از بهای کارشناسی قدرالسهم عرصه مربوط به هر واحد دریافت می گردد.

۶-الباقی قیمت تمام شده واحد مسکونی با در نظر گرفتن ۷۰ درصد بهای کارشناسی زمین به صورت اقساط ماهیانه طولانی مدت ۱۰ ساله با مبلغ هر قسط حدود ۱۰ میلیون ریال اخذ خواهد گردید.

۷-در صورتی که در خلال مراحل تکمیل اطلاعات یا بررسی مدارک توسط این اداره کل متقاضی فاقد شرایط لازم تشخیص داده شد ، می تواند با مراجعه به سایت اینترنتی نسبت به درج انصراف و رفع مسدودی حساب و برداشت مبلغ واریز شده اقدام نمایند.

۸-متراژ واحدهای در حال احداث حدود ۱۰۵ مترمربع به صورت مفید و دارای انباری و پارکینگ و آسانسور می باشد.

۹-قطعات اراضی تهرانسر به صورت ۵۷۵ مترمربع می باشد که در هر قطعه ۱۰ واحد مسکونی به صورت ۵ طبقه دو واحدی احداث می گردد . بنابراین قدرالسهم هر واحد از زمین حدود ۵/۵۷ مترمربع خواهد بود.

۱۰-با توجه به شرایط مذکور قسط پنجم پرداختی توسط متقاضیان مبلغی معادل ۴۰۰ الی ۴۵۰ میلیون ریال قبل از تحویل واحد خواهد بود.

به گزارش تسنیم، کلیه افرادی که از تاریخ ۹۱/۱۰/۰۹ به بعد افتتاح حساب نموده اند، می توانند از روز یکشنبه ۹۱/۱۱/۱۵ وارد سایت شده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

کلیه افرادی که افتتاح حساب نموده اند ولی تا تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۴ اطلاعات خود را در سیستم با ارسال خلاصه اطلاعات کامل نکرده، و کد رهگیری دریافت ننموده اند به منزله انصراف قطعی تلقی خواهد شد.