امتیاز مثبت
۰
با کارواش کارچر مدل K 2.100
قیمت بخارشوی خانگی در بازار چند؟
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۳۲
کد مطلب: 226981
 
یکی از راه های آسان برای نظافت خانه در روزهای پایانی زمستان استفاده از دستگاههای کارواش یا همان بخورشورها هستند. این دستگاه کارآمد کمک مناسبی برای نظامت منزل است.
قیمت بخارشوی خانگی در بازار چند؟
 
اقتصاد ایران آنلاین: یکی از دغدغه هایی که در روزهای پایینی سال ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول می کند نظافت و پاکیزگی منازلشان است. بسیاری برای حل این مساله به مراکز خدماتی و نظافتی مراجعه نموده و یا برای تمیز کردن فرش هایشان سراغی از قالیشویی  می گیرند. اما پیدا کردن این مکانها در این روزهای پر همهمه و بسیار شلوغ کار آسانی نیست.

 یکی از راه های آسان برای نظافت خانه در روزهای پایانی زمستان استفاده از دستگاههای کارواش یا همان بخورشورهای معروف هستند. این دستگاه ها قادرند در نظامت منزل به کمک شما آیند. مطلب زیر به معرفی یکی از این دستگاه ها می پردازد.


کارواش کارچر مدل K 2.100
 
این کارواش با وزن 4.03 کیلوگرم و ابعاد (طول عرض ارتفاع) 443X176X280 و با فشار آب 100 بار دارای توان دستگاه 1.3کیلو وات است. حداکثر دمای آب ورودی 40 سانتی گراد و دبی جریان آب 340 لیتربرساعت است. از این دستگاه برای شستشوی فرش، مبل، موکت، لوستر، گاز، دیوار، زمین و بسیاری از لوازم دیگر در منزل می توان استفاده کرد.

قیمت این دستگاه 419 هزار تومان و در مقایسه با دیگر محصولات مشابه دارای قیمت مناسبی است. برای خرید این لینک مراجعه نمائید.