امتیاز مثبت
۰
عضو شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد؛
برای تامین نیازهای شهروندان در پایان سال، تدابیر لازم اندیشیده شود
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲
کد مطلب: 331083
 
دکتر افشین حبیب زاده، معاون رئیس شورا در امور نظارت شورای اسلامی شهر تهران از فعالیت‌های سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در میدان مرکزی و میدان میوه و تره بار صادقیه بازدید 4 ساعته انجام داد
به گزارش اقتصاد ایران آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین، دکتر افشین حبیب زاده در بازدید از میدان مرکزی میوه و تره بار، هدف از این بازدید را بررسی مشکلات حجره داران و گفت‌وگو با آنان دانست و گفت: عمده مطالبه حجره داران این است در تصمیماتی که در مورد آنان گرفته می‌شود حضور داشته باشند و شورای اسلامی شهر تهران با توجه به رویکردش مبنی بر تعامل و همکاری با نهادهای مردمی و انجمن‌های صنفی در مدیریت شهری از خواسته آنان استقبال می‌کند.


معاون رئیس شورا در امور نظارت شورای اسلامی شهر تهران در ادامه بازدید، از میدان میوه و تره بار صادقیه هم بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار قرار گرفت.

وی با مطلوب خواندن عملکرد سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار به افزایش مطالبات شهروندان با نزدیکی شدن به آغاز سال جدید اشاره کرد و گفت: این امر نظارت بیشتری را می‌طلبد که خوشبختانه برای آن تدابیر لازم اندیشیده شده است.


دکتر حبیب زاده که در جریان بازدید با برخی از شهروندان به گفت‌وگو پرداخته بود، افزود: با توجه به رضایتمندی شهروندان به نظر می‌رسد سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار اقدامات خوبی انجام داده است.


وی در ادامه افزود: از جمله طرح‌های خوب سازمان مدیریت میادین طرح دستچین است که با توجه به غرفه‌های متعدد به شهروندان حق انتخاب بیشتری می‌دهد.


این عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به فعالیت‌های سازمان مدیریت میادین در حوزه محصولات ارگانیک گفت: تلاش برای گسترش و تنوع محصولات ارگانیک عرضه شده از دیگر اقدامات است که لازم است توجه بیشتری به آن شود.


وی با تاکید بر توجه بیشتر به اقشار آسیب پذیر در مجموعه شهرداری تهران گفت: باید تلاش شود سبد مهربانی به عنوان یک طرح موفق تقویت شود تا کمیت و کیفیت آن افزایش یابد.


گفتنی است، در این بازدید مهندس عبدالحسین رحیمی، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار ضمن همراهی با دکتر حبیب زاده گزارشی در زمینه طرح‌های سلامت محور و فعالیت‌های گسترده سازمان مدیریت میادین در خدمت رسانی به شهروندان ارائه کرد.