امتیاز مثبت
۰
گفتگو با عابر خوش شانسی که از حادثه تروریستی جان سالم به در برد + عکس
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۹
کد مطلب: 322173
 
کمتر از یک هفته از حادثه تروریستی تهران و شهادت تعدادی از هموطنانمان می گذرد. حواشی این اتفاق اما همچنان ادامه دارد، یکی از این حواشی مربوط به مردی است که به طرز معجزه آسایی گلوله تروریستان فقط به کیف دستی او برخورد کرد!
 حسن خانی کارمند یک انتشارات است که در ساعت 10:05 روز چهارشنبه هفدهم خرداد ماه طبق معمول همیشه قصد انجام امور اداری در وزارت ارشاد را داشت. 

 
حسن خانی می گوید: مسیر همیشه من از مقابل ساختمان بهارستان است. چهارشنبه هم طبق معمول همیشه از ساختمان بهارستان عبور کردم، مردمی که البته جمعیت زیادی تا آن ساعت نداشتند نظر من را جلب کرد.

 
وی ادامه می دهد: موتورم را پارک کردم، در کنار آن ها ایستادم، در آن زمان تروریست ها به ساختمان 4 مجلس رسیده بودند. از بالای پنجره متوجه حضور ما شدند و تیراندازی کردند.

 

عابر خوش شانس


خانی می گوید: گلوله ها افراد زیادی را مجروح می کرد، دست و پای تعدادی زیادی از افراد زخمی می شد، من به سرعت سمت اتومبیلی که در آن نزدیکی پارک شده بود رفتم و زیر آن خودم را پنهان کردم.

 
این شهروند معتقد است: من متوجه برخورد گلوله به کیفم تا آن لحظه نشده بودم، پس از اینکه صاحبه اتومبیل قصد حرکت دادن اتومبیل را داشت، از زیر ماشین بیرون آمدم.

 
وی اضافه می کند: با کمک مردم و پلیس خودم را به ساختمان مترو رساندم و تازه آنجا مردم بودند که به کیفم اشاره کردند و من فهمیدم که چه بلایی از بیخ گوشم گذشته است.

 
او همچنین ادامه می دهد: چند پرونده، چندین کاغذ همگی در کیفم سوراخ شدند. حدسم این است که هنگامی که قصد دور شدن از مجلس و پناه گرفتن زیر ماشین را داشتم به دلیل حرکت کیف، تیر تروریستان که هدفشم پای من بود به کیفم برخورد کرد.

 
به گزارش خبر فوری، در روزهای اخیر کیف دستی این مرد که گلوله دقیقا از قسمت فوقانی آن عبور کرده، سوژه رسانه های زیادی شده است.